- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 928 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 928 Culés
5
W tym momencie to tylko Xavi ... byłem przeciwnikiem tego żeby Xavi przychodził latem bo uważałem że musi przyjść dopiero jak będzie hard reset. Potem odszedł Messi i Griez, okazało się że jesteśmy na kompletnym dnie ekonomicznie a piłkarze oduczyli się grać w piłkę.
Stwierdzam że dla kibiców, dla Laporty, i dla klubu to jest czas na Xaviego ... Tylko on może uratować Laportę.
Potrzebna jest nowa historia ... nowa romantyczna opowieść jak kiedyś Roni a po nim Messi coś musi przyciągać kibiców. Bez tego nie będziemy mieli nic ... żaden super doświadczony trener nie zrobi z tych piłkarzy zwycięskiego teamu a kasy na transfery nie mamy... zatrudnienie kogoś dobrego* da nam co najwyżej średnie wyniki i średnie miejsca a to jest tragedia dla Barcelony w tym stanie.
Musi przyjść Xavi i na spokojnie od podstaw budować to co chce... Jedyne sensowne wyjście w tym momencie.
Tak uważam :(
2
@zenoowity
Ta, Xavi. Już sobie to wyobrażam.
"Panowie, jak trawa będzie za wysoka to nie wychodzimy na boisko", "Jak przeciwnik będzie bronił cała drużyną to schodzimy z boiska i mówimy, że nie chcieli z nami grać w piłkę".
Facet, który nigdy po porażce nie potrafił przyznać, że byliśmy słabsi, zawsze jakieś wymówki były. Na boisku jeden z najlepszych w historii tego sportu, poza boiskiem już bywało gorzej.
Edit. A nie daj Boże żebyśmy zagrali czasami na Rome prowadzoną przez Mourinho, chłop by chyba eksplodował bo z tym trenerem zawsze miał największy problem.
0
@zenoowity Jak kiedyś Ronnie a poźniej Messi. Szkoda tylko, że nie ma nikogo dalej po tym Messim, Pep miał to szczęścir, że miał Leo jednak, Eto, Titiego czy Xaviego i Inieste