La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1173 Culés

0

Spójrzcie na taką Barcelone post Messi, co można zrobić z takimi zawodnikami? :D

0

@Coutinho007 jak pokazuje koeman na pewno nie wygrywać ani grać ładnie

0

@Xxxbarca4ever Nie wierze w to, że mamy tak beznadziejną kadre żeby nie potrafić wygrać z osłabioną Granadą u siebie, która ostatnimi czasy dostaje bęcki od beniaminka.

0

@Coutinho007 ja też w to nie wierzę. Za dużo czasu oglądam piłkę żeby nie widzieć przypadków gdzie słabsze zespoły zaangażowaniem i organizacja ogrywając potentatów

0

@Xxxbarca4ever W takim układzie powinniśmy z Bayernem powalczyć ale my nawet celnego strzału nie oddaliśmy wtedy :D

0

@Coutinho007 bo brakuje organizacji i zaangażowania byc może wiary że można ale tu trener powinien być naszelnym motywatorem a nie tym co dołuje

0

@Xxxbarca4ever Za chwile naprawde ci piłkarze uwierzą, że są na takim poziomie o ile już nie wierzą.

1

@Coutinho007 o tym samym jakiś czas temu myślałem, syndrom człowieka w depresji się pojawi że jak ktoś Ci mówi ciągle że jesteś słaby to choćbyś był najlepszy to it AK nie bedziszz w siebie wierzył

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?