La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

19

Dziennikarze "Faktu" zapytali niektórych polityków o przyczynę nieobecności w Sejmie podczas piątkowego posiedzenia o godz. 21:50, podczas którego prezes NIK, Marian Banaś, na niemal pustej sali sejmowej wygłaszał raport ze swojej działalności za poprzedni rok.

Były lider PO, Borys Budka:
"Miałem prace związane z przygotowaniem konwencji. Zajmowaliśmy się tym wspólnie z posłami Siemoniakiem i Neumannem."

Obecny lider PSL, Władysław Kosiniak - Kamysz:
"Tego dnia miałem inne zadania" a także: "musiałem doprowadzić do porządku posła Brauna. (...) Jedna osoba nie może zajmować się wszystkim."

Poseł Solidarnej Polski, Tadeusz Cymański:
"Byłem już zapoznany ze wszystkimi komentarzami w tej sprawie."

Cała trójka w tym czasie przy lampce wina świętowała w restauracji 50 urodziny dziennikarza Roberta Mazurka.
Z dedykacją dla wszystkich, którzy się tak tu spinają na tematy polityczne. Jesteście giganaiwni - wszyscy was dymają jak chcą, a Wy się spinacie.

2

@baartekk97 oczywiście, że tak. To polityka. Nie od dzisiaj wiadomo, że tutaj na siebie krzyczą, a tutaj razem wódkę czy wino piją.

0

@baartekk97 Kto się spina, ten się spina xD

4

@BorzyKrzys ja nie siedzę i wieczorami nie wrzucam przez 2 godziny wysrywów co tam w Wiadomościach powiedzieli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?