La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1629 Culés

25

Marcos Alonso jako jedyny nie klęczy w Chelsea przed rozpoczęciem spotkań. Da się pokazywać szacunek bez robienia szopki-oczywiście. Brawo panie Alonso!

"Jestem w pełni przeciwny rasizmowi i jestem przeciwny wszelkim rodzajom dyskryminacji, ale po prostu wolę przyłożyć palec do odznaki, która mówi „nie” rasizmowi, tak jak robią to w niektórych innych sportach czy rozgrywkach piłkarskich w innych krajach"
"Po prostu wolę postępować w ten sposób. Jest on inny, ale myślę, że z drugiej strony klękanie straciło na znaczeniu, dlatego wolę tak pokazać, że w pełni popieram walkę z rasizmem"
[meczyk.pl]

1

@KrwawiaceoczyVEB Lewis Hamilton nie lubi tego.

1

@KrwawiaceoczyVEB Gdyby klękanie straciło na znaczeniu, to Twój bzdurny wpis by nie powstał. To klękanie ma uwierać rasistów i uwiera. I bardzo dobrze.

5

@Comentateiro Nie, mylisz się, to klękanie stało się memem, a ludzie którzy go nie wykonują są traktowani prawie tak samo jak zwolennicy rasizmu tylko dlatego że nie wykonują tego samego elementu :)

konto usunięte

4

@Comentateiro uwiera to jedynie ludzi, którym trudno zrozumieć klękanie dla, co by tu dużo mówić, przestępcy i narkomana oraz ruchu który bardziej niż z walki z rasizmem zasłynął z demolowania ulic.

0

@Comentateiro hahahahaha

konto usunięte

0

@Comentateiro zgadzam się
@KrwawiaceoczyVEB czyli Alonso jest faszystą. Good to know

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?