La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

7

Wyciekło nagranie z odprawy Koemana przed meczem z Granadą, przed spotkaniem krótko przygotował zespół:
"Panowie, Granada... co ja wam powiem, 3 zwycięstwa przed sezonem, wygrany mecz z nami w Kwietniu... Maximiano- doświadczenie, fenomenalna gra, wyprowadzenie piłki. Prawe wahadło- Puertas... co wam będe mówił, to jest... to jest maszyna, to jest gościu, technika... Środek obrony- tam będzie grał Duarte... No Duarte oczywiście, Duarte- rozegranie, Abram- skała, Memphis nawet do niego nie skacz bo nie ma, nie ma sensu. Lewe wahadło? Machis!... przecież to jest.... przecież to jest TGV, jak on się rozpędzi to jedzie, linia, linia z dorzutką. Eteki? No panowie, co ja wam no... no no... no nie ma no, no nie ma co podchodzić na 2 metry bo jest ośmieszenie, z kanałem, przejście zewniakiem! Z przodu? Molina... panowie... Molina.... Molina nawet w ogóle nie próbujcie wychodzić, łapać na spalonego bo nie ma szans!"

0

@Kacper1432 Na całe szczęscie w przerwie przyszedł wku*** Araujo, patrzy na tablicy i mówi: "Granada? To jest przeszłość, Puertas? Przecież on w ogóle bez zwrotności, bez zdrowia. Duarte? No go wystarczy nacisnąć. Abram? No tak no niby silny jest, ale spokojnie, zbiera się nim wystawi ręke. Eteki? No Eteki jest dobry to trzeba na niego uważać"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?