- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2129 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2129 Culés
14
Covidianizm wszedł za mocno. Przedszkole chyba w USA. Gdyby to było moje dziecko to tę babę bym rozszarpał.
@tomek8756 @Kgorecki2500 amigosi popieracie takie działanie?
https://mobile.twitter.com/MaximeBernier/status/1439574625810276352
13
@Barca1992 Gdy dziecko mądrzejsze od dorosłego
Komentarz usunięty
2
@El dominatore Twój wpis będzie miał duże poparcie wśród nieuków i populistów.
Oczywiście z dzieckiem - absurd.
Ze szmatką - to nie kwestia stwierdzeń nieuków, tylko wykazania w sposób naukowy czy szmatka działa czy nie działa, a jeśli działa to w jakim stopniu.
Znam osobę, która nie uznawała dystansowania społecznego i skończyła z covidem i L4 na 4 miesiące. Skutki covidu ograniczają tego kolegę w życiu zawodowym i całkowicie zakończyły wszelkie aktywności sportowe.
Covidu nie zamkniesz jednym stwierdzeniem bazującym na emocjach.
2
i wylaz z nory :V
7
@Comentateiro Piszesz w taki sposób jakby ludzie, którzy uznają dystansowanie się nie chorowali
3
@Barca1992 Zdecydowanie nie popieram,ale widać co stan co obyczaj ,bo w takim Texasie takie coś by przeszło (bo tam nie ma obowiązku noszenia maseczek) i nie ma praktycznie restrykcji,ale tam rządzą "zacofani " republikańskanie :)
2
@Barca1992 nóż sie w kieszeni otwiera, zbrodnialcy
1
@Barca1992 według mnie może być to ustawiona akcją. Ktoś tak po prostu to nagrywa i wrzuca do sieci?
1
@Barca1992 Absolutnie. Biedny dzieciak.
0
@Barca1992 zagranie na poziomie cygana na rynku, żebrzącego o pieniądze z dzieckiem na rekach. Kim trzeba kurwa być, żeby bezbronne dziecko wciągać w polityczno-pseudonaukowe gównowojenki? Wstydź się ziomek.