La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

0

Jeśli Xavi chce być legendą trenerską w Barcelonie, to niech dla własnego dobra teraz nie przychodzi.

konto usunięte

2

@PatrychoO zastanawiałem się nad tym i myślę że tego dobrego momentu może się nie doczekać niech już przychodzi i zaczyna gorszy od Koemana nie będzie a może ich natchnie i zmotywuje i będą grać

1

@PatrychoO A kiedy ? jak Barca będzie dobrze grała ? i Będzie miała super gwiazdy ? To on wtedy przyjdzie i zostanie legendą trenerską :) ?

0

@PatrychoO Co za głupie gadanie.
Skoro jest taki rewelacyjny to powinien poradzić sobie z tym burdelem.
A co ma przyjść na gotowe np za 3 lata?

0

@norbi77 ale problem w tym, że on nie jest rewelacyjny. Nie trenował nikogo poważnego. Dlatego nie jestem za tym, żeby przychodził teraz, tym bardziej jak klub jest w takim stanie. Bo poleci za 2 sezony i już o nim nie usłyszymy. Obym się mylił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?