La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

konto usunięte

4

Nie chciałbym powrotu Valverde, bo styl gry był okropny, ale podejrzewam, że z nim za sterami po tych 5 meczach, zamiast 9 punktów mielibyśmy 13/15, a w Lidze Mistrzów zamiast oklepu 3:0, wleciałby jakiś remisik 0:0/1:1 z Bayernem. Nie było stylu, ale były wyniki. Teraz nie ma ani jednego, ani drugiego.

0

@Pieprz w szczególności mecze z RM, AM, LM, Totki, z lepszymi zespołami styl był mega, a miał mega słaba pomoc.

0

@tbas nie mówię ze chce powrotu ale odnoszę się do stylu

konto usunięte

0

@Pieprz styl gry już chyba nie może być gorszy więc przyjąłbym Ernesta z otwartymi ramionami

0

@Pieprz dowiedziałeś się już którego de Boera pojechałeś ekspercie?

0

@Pieprz tylko ciekawe jakie Valverde miał wyniki bez Messi, Suarez, z ter Stegen który nie jest w takiej formie jak wtedy. I jednak kolejne mecze z kwartetem Paulinho, Rakitic, Vidal, Busquets i Roberto w obwodzie to za dużo

konto usunięte

0

@FCB24 Valverde drugim garniturem pyknął sobie Inter na Giuseppe Meazza. Bez Messiego rozbiliśmy Real 5:1.

konto usunięte

0

@Pieprz tamten Inter to nawet z grupy nie wyszedł, a Real był najgorszym w 21 wieku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?