- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
2
Śmieszą mnie te reklamy Maca, że tam taka super praca, możliwości, że tak szanują pracownika itp. ogólnie jak to w kropo. U mnie w małym mieście rusza Mac na początku roku i oferują 3100 brutto, a w nawiasie napisane, że takie zarobki są przy pełnym etacie i pracy w weekendy. To można sobie wyobrazić, że bez weekendów zarobi się mniej. To jest nie całe 2300 na rękę. Ja wiem, że to franczyza, ale to niech przynajmniej nie gadają głupot w reklamach...
2
@Xwowrak Mnie kiedyś rozwaliła reklama pasty do zębów. Był napis "chroni przez 24h", a pod tym minimalną czcionką "przy myciu zębów co 12 godzin".
8
@Xwowrak Na tym polega reklama. A co maja powiedzieć? Że u nich ostry zapierdziel, zarobisz grosze i jeszcze ludzie się będą z Ciebie śmiać?
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@baartekk97 tylko idioci smieja sie z ludzi, ktorzy uczciwie pracuja, wiec akurat nimi bym sie nie przejmowal
0
@Xwowrak Amazon jest gorszy. Moja cała uczelnia jest zawalona ich ulotkami na których bukwami napisane jest dobra praca dobra płaca :) A warunki są tam zupełnie inne...
1
@Xwowrak 2300 to mam często wyższą tygodniówkę za granicą xd
1
@Rust_Cohle Zgadza się, ale większość osób nie potrafi zrozumieć, że to praca jak każda inna.
1
@baartekk97 Może źle to ująłem, chodziło mi bardziej o maca jako organizację. Moja firma kiedyś była ich dostawca, jakie oni robili audyty... Szczególnie audyty socjalne (były dla nich ważniejsze niż audyt obszarów produkcji i samego produktu). Wypytywali pracowników na osobności o wszystko, jak się im pracuje, czy nie sa dyskryminowani, o płace pytania były również. A sami u siebie traktują pracowników jak niewolników...
0
@Xwowrak Rozumiem o co Ci chodziło. Tylko zrozum, że na tym polega reklama - używasz górnolotnych stwierdzeń, banialuk, pustych frazesów, po to żeby osiągnąć jakiś cel, w tym przypadku namówić ludzi do pracy w ich organizacji. A jak to wygląda od środka to inna sprawa. Jak popatrzysz na ogłoszenia to zobaczysz, ze wszyscy oferują atrakcyjne zarobki. A jak to jest w rzeczywistości to wiadomo.