La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1628 Culés

1

Oszczędzamy środkowego obrońcę na mecz z potężną Benficą. Takie czasy w Barcelonie.

0

@Katalonbar Srodek obrony jest obsadzony 6 stoperami , więc w czym problem?

1

@ShawnC Na ten moment tylko Pique i Araujo są w stanie zagwarantować odpowiedni poziom na tej pozycji

0

@Katalonbar oprócz Garcii reszta praktycznie nie grała , więc nie masz pewności że tak jest .

0

@ShawnC Umtiti, Lenglet i niepewny Garcia? To dla Ciebie nie jest problem? Przecież, jakby oni zagrali w Lizbonie, to...Monthy Pyton w naszej obronie.
I sam sobie odpowiedziałeś. Nie grali, a chcesz ryzykować wystawienie ich z Benficą?
A dlaczego nie grali? Bo są bez formy.

1

@norbi77 przecież ja mówię o tym że można śmiało wystawić ich teraz żeby Araujo grał z Benficą ...

0

@ShawnC Źle zrozumiałem. Sorry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?