La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 950 Culés

0

Patrząc po limicie odnoszę wrażenie że wszyscy sponsorzy albo wycofali umowy albo zdecydowanie obniżyli ich wartość. Jak inaczej można wytłumaczyć aż taki spadek?

konto usunięte

0

@Azi Straty kochaniutki, straty...

0

@TheNekro94 straty to wiadomo. Ale jeżeli dobrze się orientuje to limit jest zależny od przychodów a nie zysków.

konto usunięte

0

@Azi Widocznie tak nie jest niestety.

0

@TheNekro94 musi tak być. Żaden klub ma świecie nie ma zysku na poziomie 500 milionów euro...

Oczywiście pomijając fakt że liczenie wynagrodzeń od zysków nie ma żadnego sensu

konto usunięte

1

@Azi Limit płacowy nie zależy wyłącznie od przychodów, to na pewno.

0

@Azi rentowność klubu jest przewidywana na bazie kilku lat. Tak działa FFP, wszystko jest rozliczane na 5 lat. Jeśli mamy olbrzymie straty w ostatnich dwóch to limit wydatków spada. I dlatego Real ma tak dużo - nie wydawali na transfery niemal nic, a straty ograniczyli zmieniając stadion - koszty utrzymania obiektu Castilli są znacznie mniejsze niż Camp Nou czy Santiago.

2

konto usunięte

0

@Azi właśnie w oparciu o wynik finansowy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?