La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1136 Culés

0

No to pobieramy eFootball

0

@PatrychoO "cudowna" fifka 22 już zbrzydła? a tak zachwalałeś ;)

0

@Transu96 no po dwóch dniach to jest całkiem inna gra. Nic na to nie poradzę. Poza tym nie musiała mi zbrzydnąć, żebym wypróbował Pesa. Nie jestem fanatykiem.

konto usunięte

0

@PatrychoO ahh, typowa fifa. Kilka meczów spoko i nagle coś nie tak się robi, a jeszcze pewnie aktualizacji nie było heh. Ważne, ze EA hajs się zgadza

1

@PatrychoO Daj znać jak się w to gra

0

@DaPidejpi bo nie było aktualizacji ;x wszyscy już się pewnie prostopadłej wyuczyli i dostał na dziurę pod rząd razy kilka

0

@DaPidejpi no, całe szczęście, że kupiłem EA Pro, a nie pełną grę

konto usunięte

0

@Transu96 @PatrychoO ja to w tym roku odpuściłem. Zreszta nie mam jeszcze nowego Xboxa wiec na One się nie opłaca. Wydatki inne były wiec lipa. Nawet BF2042 nie będę miał jak ograć :/

1

@DaPidejpi na xo zupełnie inna gra niż 21 jeśli szukasz wymówek, a wg jupiterów na nowszych konsolach jeszcze gorsza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?