La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1797 Culés

konto usunięte

0

Dobra teraz takie pytanie na serio.
Uda nam się wyjść z grupy z 2 miejsca do fazy pucharowej? Jak myślicie?

3

@DaPidejpi Wierzę, że tak.

0

@DaPidejpi wiem, ale nie powiem

konto usunięte

7

@DaPidejpi My nawet celnego strzału jeszcze nie oddaliśmy a ty o jakimś 2 miejscu gadasz.

1

@DaPidejpi Biorąc pod uwagę nasz kryzys i obecną formę Benfiki nie będzie łatwo, ale myślę że Nasi będą w stanie zmotywować się na 200% mając w głowie fakt że Barcelona po prostu nie może grać w lidze Europy. Stawiam że wyjdziemy z drugiego po ciężkiej walce

konto usunięte

1

@FkubaC Ja się tylko pytam

0

@DaPidejpi myśle ,ze tak
a jesli zmienimy trenera to jestem pewien :D

0

@DaPidejpi Z Koemanem na 100% nie. Jeśli go nie zwolnią to o LM możemy już zapomnieć.

1

@DaPidejpi niestety, ale bardzo możliwe, że nie. Bayernowi wystarczy jedno zwycięstwo i remis do pewnego wyjścia, a dwa zwycięstwa do wyjścia z pierwszego miejsca. Barcelona ma 0 punktów. Patrząc na to jakie mecze zostały, a przy założeniu, że Benfica i Bayern się przed nami nie rozłożą, musielibyśmy wygrać oba mecze z Dinamem i rewanż z Benficą, a w tym samym czasie Benfica musiałaby przegrać oba mecze z Bayernem. Wystarczy, że zremisują z nami i/albo z Bayernem i jeśli wygrają z Dinamem to mają wyjście. Podejrzewam, ze może być tak : Benfica jeden mecz przegrywa z Bayernem, a drugi remisuje. Barcelona wygrywa dwumecz z Dinamem i podchodzi do rewanżu z Benficą mając 6 punktów, Benfica ma 5. Remisujemy ten mecz i podchodzimy do rewanżu z Bayernem z 7 punktami, a Benfica do Dinamo z 6.

0

@DaPidejpi nie, nie damy rady, a w lidze Europy odpadniemy w ćwierćfinale

0

@DaPidejpi śmiem wątpić, pachnie mi to wojna o 3 miejsce i granie w lidze europy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?