La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

0

Pisalem o tym juz kiedys. Co laczy wszystkie nasze konpromitacje w europie? Ter Stegen. Recznik w bramce. Dopoki nie bedziemy miec bramkarza z prawdziwego zdarzenia to ciezary.

1

@blaugrana16 Jasne, nie gra tak, jak nas do tego przyzwyczaił, ale CO?

1

@blaugrana16 Ale co on wczoraj zawalił? Przy bramkach bez szans. Jedynie spory minus za wyjście w drugiej, źle kalkulował te sytuację i był spóźniony do piłki.

1

@Rewolucja123
przeciez pierwsza bramka na jego konto, krótki róg lekki strzał, no proszę cię


0

@lucca87 No nie no. Tutaj opisałem kto zawinił. Możesz się nie zgadzać, ale mam nadzieję, że uargumentujesz swoje zdanie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10739538#comment-10739538

0

@Rewolucja123 Bez jaj. Przecież ten strzał był do obrony, bo uderzenie nie było silne. Reakcja Marca spóźniona i jest współwinny utraty gola.

0

@norbi77 Według mnie nie. Przed strzałem on wciąż poprawiał ustawienie i w momencie strzału nie miał prawa widzieć piłki. Możliwe, że mógľ sięgnąć jakoś, ale nie miał szans. Za późno zauważył piłkę i przez to nie obronił tego. Tutaj winę ponosi Pique i Garcia.

0

@Rewolucja123
już ci napisałem moja argumentację - wystarczy czytać,
strzał w krótki róg, do tego nie mocny, ter stegen musiał być też przygotowany na taką możliwość a reakcję miał bardzo spóźnioną

za bardzo odsłonił swój prawy słupek i za wolno zareagował

wg mnie to jego duży błąd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?