- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2391 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2391 Culés
6
Wczoraj opisywałem taka sytuacje z kurierem InPost i dziś robi się ciekawiej..
Otrzymałem numer do kontaktu z kurierem, a że muszę później gdzieś jechać zadzwoniłem by zapytać o której przyjedzie.
Przedstawiłem się i powiedziałem, że miał mi wczoraj doręczyć paczkę, ale nie przyjechał, a powód wpisał, że to ja miałem brak gotówki... Na co kurier odpowiedzialności mi: NO I CO Z TEGO?
Ja na to oczy i pytam no jak to co z tego?
on: JAK BĘDĘ CHCIAŁ TO DORĘCZE, A JAK NIE TO NIE?
Na to ja, że złoże na niego skargę w takim wypadku, a On na to,: "możesz pocałować mnie w dupę i składj skarg ile chcesz" i się rozłączył...
Złożyłem na infolinię już oficjalna skargę o dostałem numer do kierownika oddziału z którego jest ten kurier. Tam też mam zamiar złożyć skargę.
Jakim ostatnim chamem trzeba być? Dno.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10734674#comment-10734674
3
@IronSanHybrid XDD no to Cie załatwił, gdzie paczka? Polska piękny kraj, piękni ludzie
4
@IronSanHybrid uważaj żeby do paczki Ci nie nasrał xD
3
@IronSanHybrid wyjasnil Cie pieknie.
Zostaw chlopaka w spokoju i daj mu pracowac.
3
@Rust_Cohle Już ja się postaram, żeby nie popracował tam długo.
3
@IronSanHybrid no dobra, ale pocałowałeś czy nie?
0
@IronSanHybrid faktycznie jestes zawistny.
@Transu96 mial racje
2
@Rust_Cohle Czasem trzeba. Dla chamów nie ma tolerancji.
0
@IronSanHybrid polecam paczkomaty.Zycie staje sie lepsze
1
@Rust_Cohle Uszkodzony w mojej okolicy, a dwa zależało mi na paczce doręczonej do domu.
3
@IronSanHybrid już Ci mówię co bym zrobił. Jako, że kurierzy mają przydzielane rejony to zapewne następną paczkę którą zamówisz przywiezie Ci ten sam kurier. Zamówiłbym coś co łatwo rozwalić za kilka stów, oczywiście płatne za pobraniem, i gdy kurier podszedłby do mnie z paczką to bym mu ją po prostu wyebał z rąk po czym powiedział, że jest uszkodzona i nie przyjmuje. Jak wszystko dobrze pójdzie to przynajmniej kilka stów z wypłaty straci. :D
0
@Yoshi94
Jest coś takiego jak ubezpieczenie paczki...
0
@IronSanHybrid jakbyś do mnie zadzwonił to bym ci tak samo odpowiedział, z takimi jak ty trzeba krótko
0
@Transu96 Cichaj konfidencie.