- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1066 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1066 Culés
5
Ikoniczna Fifa #5
I zgodnie z obietnicą, od razu wlatuje kolejny piłkarz i tym razem jest to pomocnik. Jeden z moich idoli, Frank Lampard (w wersji baby ocenionej na 86). Na starcie pragnę od razu zaznaczyć, że w istocie ma on 5 goli i 2 asysty (jak już wcześniej wspomniałem, wywaliło mnie ze spotkania, w którym prowadziłem). Anglik zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, choć muszę przyznać, że w przypadku środkowego pomocnika przydałby się nieco lepszy skład wokół niego. Dobra wytrzymałość, która umożliwiała mu bieganie po boisku 90 minut, bardzo dobre tempo jak na środkowego pomocnika i wystarczająca siła. Świetne poruszanie się z piłką (odnoszę wrażenie, że głównie za sprawą bardzo dobrze ocenionej kontroli piłki) w połączeniu z dość dużą sylwetką powodowało, że Frank bardzo rzadko tracił piłkę. Podania najlepsze z jakimi do tej pory miałem do czynienia w tej grze - długie piłki zagrane na nos, prostopadłe piłki mijające linię obrony czy zwykłe krótkie podania w 95% przypadkach dochodziły do adresata. Strzały też bardzo dobre, ale muszę przyznać, że taki Sabitzer częściej potrafił zaskakiwać bramkarzami strzałami zza pola karnego. W obronie przyzwoicie, bez fajerwerków, ale myślę że nikt nie kupuje Franka po to, aby grać nim na ŚPD. Reasumując, legenda Chelsea odnajduje się w tej edycji Fify i nareszcie jego fani mogą nim pograć bez obaw o jego jakość. Warto jednak zadbać o dobry skład wokół niego, gdyż przy słabym składzie można nie wykorzystać pełni jego potencjału.
Klasyfikacja pomocników:
1. Lampard 86
https://ibb.co/5h5yY9G
@FCBMati10 @PsychoFAn16 @Commandement @grejtxkrzychu @Rokita @kryhaa @MesQueUnClub96
1
@Oskar00 wiem ze ciężko porównać
Ale jakbyś go ocenił w stosunku do napastników jeśli chodzi o grywalnosc
Lepszy od Mirka czy niżej w klasyfikacji ogólnej?
1
@kryhaa Raczej mniejszy wpływ na grę miał. Szczerze to ciężko będzie Mirka pobić, ale no niedługo wjeżdżają juz takie ikony na nieco wyższej półce cenowej więc myślę, że ktoś go w końcu przebije. Czekam na Crespo, Hagiego i Nedveda - wszystkimi gram bardzo dużo od 18 (Nedvedem od 19, bo w 18 go nie było).