La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

1

Nie wiem jaką Wy widzicie rewolucję z naszej drużynie. To są tylko przypadkowe ruchy, reagowanie na bieżącą sytuację i próby ratowania tonącego okrętu. Ja nie widzę żadnego spójnego planu i strategii. Młodzi grają, bo nie ma komu grać. W tej sytuacji możemy jeszcze 5 razy zmienić trenera i znajdziemy się dokładnie w tym samym punkcie co dzisiaj. Przysłowiowa zmiana o "360 stopni". Trzeba najpierw odzyskać nad tym wszystkim kontrolę i zacząć do czegoś dążyć. Teraz tylko zarządzamy kryzysem i próbujemy (najczęściej nieudolnie) reagować na to, co się dzieje.

0

@Przemek2323 Jasne nic nie zmieniajmy a za chwile jeszcze będzie tak, że zajmiemy 4 miejsce w grupie z dorobkiem 0 celnych strzałów, 0 pkt. Polecimy na kolejny rekord.

0

@Przemek2323 Ale jak w tym samym miejscu? to sugerujesz, że nie mamy w składzie piłkarzy, którzy są w stanie pokonać takie drużyny jak Benfica czy nawet Granada?

0

@Przemek2323 tylko ze to trener jest odpowiedzialny za cały chaos. Sam doprowadził do takiej sytuacji kadrowej, grając chorym Albą. Teraz Pedri będzie grał w każdym meczu, nieważne że jest po kontuzji. Eric Garcia, Sergi Roberto i Luuk De Jonh grają dno ale i tak wychodzą w pierwszym składzie. Młodzi dostają szansę tylko dlatego, że nie ma komu grać, po czym wyglądają lepiej niż stara gwardia, a w następnym meczu znów grzeją ławeczkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?