La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 786 Culés

konto usunięte

6

Ernesto Valverde będąc trenerem Barcy przez 2,5 roku przegrał tylko 7 meczów.⚽

Waldek wracaj..

Komentarz usunięty

0

@Adek02 nie 7 tylko 16. Wystarczy wejść na transfermarkt

1

@Adek02 ligowych chyba.
@fart Ale Ernesto to ty szanuj, bo dostałeś w zamian Setiena i Koeman'a, ale lepiej nie jest.

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

@fart A teraz mamy kompromitację co miesiąc

1

@MesQueUnClub96 Ale co Ty porównujesz? masz Messiego czy Suareza? On z takimi gwiazdami się kompromitował. Kuman gra młodymi. Ja tego trenera nie wybrałem, tak jak poprzedniego. Prezydenta złodzieja, który doprowadził do ruiny klub również nie wybrałem.

konto usunięte

0

@fart No ale w zeszłym roku z Messim mieliśmy dwie kompromitacje w LM u siebie.

1

@MesQueUnClub96 A był Suarez lub zawodnik o podobnym potencjale? Bo ten genialny taktyk i motywator przegrał mając w składzie i Messiego i Suareza.

konto usunięte

0

@fart Ale Suarez z 2019 roku to już nie był Suarez z tego słynnego 2016. Oczywiście także on miał swoją cegiełkę z Anfield, bo nie trafił w piłkę z 10 sam na sam.

0

@fart spójrz w jakim miejscu był Lenglet za Valverde, a w jakim jest teraz. To najlepiej pokazuje klasę trenera. W sezonie 18/19 Lenglet był jednym z najlepszych obróńców w lidze, dziś jest w Barcelonie stoperem numer 7 czy 8. Za Valverde zawodnicy się jakkolwiek rozwijali, w przypadku Koemana jest w drugą stronę.

0

@Pressinho Żeby to było jasne ja nie bronię Kumana. No widać gołym okiem, że nie ma pomysłu na Barcelonę i ja rozumiem, że gra tym czym gra, ale tu nic nie ma. No choćby jakiś pomysł na grę. Valverde już był i oprócz kucania i szukania Messiego nie dało się tego oglądać. Dlatego szukajmy nowych rozwiązań.

0

@fart dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, tu potrzeba kogoś z nowym świeżym spojrzeniem. Ale za Valverde drużyna cokolwiek grała, był zawsze plan na mecz, taktyka. Bez Messiego było 5-1 z Realem, z Roberto i z Lengletem. Z Arthurem i Rafinhą. A spokojnie mogłoby być wyżej, gdyby Suarez wykorzystał wszystkie sytuacje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?