La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1853 Culés

0

Ma ktoś sprawdzony sposób na gorączke? Za cholere nie mogę zbić do normalnego poziomu

1

@!34RC3!_0N4 paracetamol, zimne okłady

1

@!34RC3!_0N4 zimne okłady na czoło to podstawa

konto usunięte

0

@!34RC3!_0N4 Twój organizm walczy więc jest gorączka. Jedyne co tutaj możesz poradzić, żeby trochę ją zbić to ibuprofen (ewentualnie paracetamol, ale on jest słabszy). Zimne okłady na czoło, jeśli źle się czujesz.

0

@!34RC3!_0N4 jeśli utrzymuje się długo na wysokim poziomie i nie bardzo da się zbijać to szpital. Pierwszy raz w świadomym życiu tak miałem przy covidzie w tym roku. Mega słabe jak masz 39 i wyżej a zbić się nie da

0

@TheNekro94 jeśli ma covid co nie jest powiedziane bo może być coś innego to karacetamol jest lepszy

0

@!34RC3!_0N4 do 39 stopni nie powinno się jej zbijać, jak masz powyżej 39 i czujesz się jak kupa, oraz utrzymuje się dzień, drugi, trzeci to ok, można zbijać ;c gorączka jest po to, żeby szybciej cholerstwo zwalczyć, więc to trochę działanie pod wiatr jak chcesz to zbijać

0

@!34RC3!_0N4 Wypoć się jak świnia pod kołdrą i do tego jakiś lek. Mi pomaga

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?