La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1065 Culés

konto usunięte

3

Jak ktoś lubi kebsy to polecam do sączenia w między czasie kupić taki turecki nektar z mango w puszce. Ja w kilku kebabiarniach widziałem i kiedyś często brałem. Zajebisty smak

Turtamek Nektar Mango - tak się nazywa jak cos

1

@DaPidejpi Mango najlepszy owoc świata. Polecam serdecznie spróbować Mango Lassi :)

A ten nektar piłem i bardzo dobry, ale mega słodki ;)

konto usunięte

1

@IronSanHybrid No słodki to jest wiec to może być problem dla osób, które słodkiego nie lubią za bardzo, ale no musi tak być, ale jak jest schłodzony to smakuje idealnie. W ogóle z kebsem się idealnie łączy, kuuur, ale se smaka narobiłem, ale w Warszawie nie wiem w którym kebsie na 100% bym dostał ten nektar.

Napoje z mango to kox

1

@DaPidejpi aloe vera mango i mogu mogu najlepsze napoje

konto usunięte

1

@DaPidejpi polecam zapalic jointa i pozniej sie napic,zjesc mango wydlurzona i wzmocniona czapa:)

konto usunięte

1

@SteuerFreiMoney może pejotla zjeść? :D
@Joe_Pesci na mango to serio idealnie do napojów się nadaje

konto usunięte

1

@DaPidejpi wole LSD ;)

konto usunięte

1

@SteuerFreiMoney nie pieść się, zajaraj cracka :D

konto usunięte

1

@DaPidejpi lipny jest wole psyhodeliki ;)

konto usunięte

0

@SteuerFreiMoney ten jaki wyrobiony już :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?