La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1570 Culés

3

Ładnie po nich pojechał na konferencji. XD (polecam przeczytać cały wątek)
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1445072732983529491

@arasz1819

7

@Rewolucja123 Ale wkleiłes linka

7

@Rewolucja123 Nie pojechał tylko zachował się jak buc moim zdaniem. Widać na kim wzoruje się Koeman.
Oboje mają ego wywalone gdzieś w okolicach Pasa Kuipera.
Rozumiem irytacje jeśli dziennikarze zadają mega głupie albo powtarzające się pytania (chociaż prawdziwy profesjonalista umie sobie z tym poradzić, dobrym przykładem jest np. Sousa lub Lewandowski).
Tutaj pytania były raczej normalne ale POTĘŻNY Van Gaal uznał że dziennikarz go kwestionuje i ego dało o sobie znać xD

1

@don'T.R.I.P.e oczywiście pojazd na Koemana musi być, bo to modne tutaj nie?
Gdyby na pytanie czemu nie powołał tego czy tego zawodnika i powiedział, że ma lepszych na jego pozycji to byś pisał, że podcina skrzydła zawodnikowi i nie powinien mówić takich rzeczy na konferencji.

0

@Rewolucja123 I bardzo dobrze. Nie ma już dziennikarzy są tylko hieny i małpy szukające sensacji wszędzie. Akurat LvG ma pozycję i status idealny żeby tak z nimi rozmawiać, bo nie dosyć, że jest jednym z największych trenerów w historii piłki kopanej to jeszcze od lat trwa jego walka z dziennikarską ignorancją.

0

@Yoshi94 Wcale nie, po pierwsze może powiedzieć i wytłumaczyć że lepiej mu pasuje do koncepcji - znowu przykładem będzie tu Sousa (który jest troche bajerantem ale nie odbierzesz mu tego że non stop go kwestionują a on spokojnie odpowiada i tłumaczy decyzje).
Mógł też zakończyć na tym że nie powołał bo taka decyzja bez wtrącania że "nie potrzebuje żebyście podejmowali decyzje za mnie" bo to trąci po prostu wielką bufonadą.
Apropo jeszcze tego co mówisz o mówieniu kto lepszy i podcinaniu skrzydeł to w ogóle jest bez sensu i nie pasuje ponieważ tutaj selekcjoner powołuje tak? Czyli jeśli kogoś nie powołał to logicznym jest że inni powołani są w jakiś sposób od niego lepsi. Zatem bardziej byłaby to motywacja jeśli powiedziałby np. że ma jakieś braki i misi popracować. Natomiast Koeman mówi o piłkarzach których MA i których zamienić NIE MOŻE, mówi o piłkarzach którzy powinni grać lepiej, rozwijać się że "spójrzcie na nich, co można nimi grać?" - co w takim razie mają myśleć piłkarze gdy trener nazywa ich dziadami i w sumie zwala cała wine na nich? Napewno nic pozytywnego o trenerze.
"nie mamy zawodników szybkich, umiejących grać 1 na 1" - Depay? Coutinho? Alba?
Skoro Koeman tak sądzi to zapewne na treningach nawet nie tranują wariantów gdzie te rzeczy ktoś wykorzystuje (a sam Koeman dobiera taktyki jakbyśmy byli Jagiellonią Białystok i w LM grali przeciw Borussi Dortmund)... o ile w ogóle cokolwiek trenują bo mam wątpliwości.

@arasz1819 Ale jakieś totalne głupoty wymyśliłeś - na podstawie wzoru hajto wyliczyłeś że już nie ma normalnych dziennikarzy? Tylko hieny i małpy? xD Jak najbardziej są dziennikarze normalni a pytania pokazane w Twicie są normalne. Po to ta konferencja do cholery jest żeby zadawać pytania o przeróżne sprawy tak by opinia publiczna mogła co nieco się dowiedzieć.
Trenerzy tacy jak Van Gaal wiecznie obrażeni o to że cokolwiek muszą tłumaczyć i odpowiadać na jakiekolwiek pytania ponieważ ich ego powinno ich czynić nieomylnymi i niekwestionowalnymi są zwykłymi bucami i nie mają za grosz szacunku ani do dziennikarzy dla których w końcu jest to praca tak samo jak dla niego być na konferencji i rozmawiać ani do kibiców którzy mają prawo usłyszeć odpowiedzi na różne pytania. Oczywiście nie muszą wiedzieć wszystkiego ale nie oznacza to że trzeba zachowywać jsię jak obrażone dziecko.

0

@don'T.R.I.P.e widzę, że masz zarzuty do Koemana, bo źle coś zrozumiałeś.
"spójrzcie na nich, co można nimi grać?" - słowa te padły po pytaniu dziennikarki dlaczego wystawił Pique do ataku i grali na wrzutki. Takie pytanie mógł zadać tylko kompletny debil. Koeman, na własne nieszczęście, nie owija w bawełnę i akurat powiedział prawdę, o co teraz większość ma do niego pretensje i dopowiada sobie własne historie. Na potwierdzenie tego masz następną konferencję, gdzie Koeman wygłosił oświadczenie, by "nikt go znowu źle nie zrozumiał".
Odnośnie "Depay? Coutinho? Alba?" - który z nich jest niby zarówno szybki i potrafi grać 1v1? Alba to nie drybler więc odpada, Cou nie ma szybkości więc też nie, Depay też wybitnie szybki nie jest, a i z grą 1v1 różnie to bywa. Często wyśmiewany tu Dembele bije ich na głowę w tym aspekcie.
I na koniec dodam, że nie każdy jest "bajerantem" jak Sousa, Koeman nim na pewno nie jest, ale jeśli człowiek zarabiający miliony ma się obrazić, bo trener powiedział w czym NIE jest dobry albo że popełnił błąd to nie wiem o kim to źle świadczy. Choć wydaje mi się, że zawodnicy wiedzą o swoich słabych stronach i tylko ludzie tacy jak Ty robią z tego aferę.

0

@Yoshi94 To Ty źle rozumiałeś albo próbujesz tłumaczyć Koemana na siłe, pytanie nie było o wrzutki i wystawienie Pique do ataku tylko ogólnie o słabą gre:
Pytanie:
"[Adria Albets, Cadena SER] Plan na Bayern był taki, żeby stracić jak najmniej goli, a dziś po stracie bramki planem było granie z Gerardem Piqué jako napastnikiem. Czy rozumiesz kibiców, którzy są niezadowoleni nie tylko z wyniku, ale także z gry?"
Odpowiedź:
"Mam prostą odpowiedź. Spójrzcie na listę powołanych. Co można z nimi zrobić? Grać tiki-taki? Ja uważam, że robiliśmy to, co musieliśmy. W tym meczu mieliśmy bardzo mało przestrzeni. Nie mamy piłkarzy umiejących grać jeden na jednego, z odpowiednią szybkością"

Na litość boską graliśmy z Granadą! Granadą! Oni są kandydatem na spadkowiczów w tym sezonie.
Beniaminek Rayo Vallecano tuż przed nami zaaplikowało im 4 bramki.
A my z nimi nie umieliśmy grać w piłke.
Nie cisneliśmy ich jak np. Real Szeryfa, nie oddawaliśmy multum strzałów, graliśmy jak równy z równym albo nawet jak gorszy zespół. Barcelona ma zawodników gorszych w grze 1 na 1 od Granady? Wolniejszych?
Z Cadiz było tak samo, też zagraliśmy jak Brukbet a nie Barcelona.
Tego nie da się obronić, choćbyś nie wiem jak przekręcał i obracał jego słowa.
Byłem zwolennikiem Ronalda do samego końca ale obecnie chłopa już się nie da w żaden sposób wybronić. Nawet po jego języku ciała podczas meczów da się wywnioskować że on już się poddał, już nie ma pomysłu na nic i jest zrezygnowany, czeka tylko na odprawe.
Widziałeś reakcje jego sztabu po wprowadzeniu Lengleta zamiast Alby który się rozgrzewał? To podsumowuje wszystko.

https://mobile.twitter.com/culeenlima/status/1445076354307854343

1

@don'T.R.I.P.e Bardziej nawiązuje do 3-4 pytań z tego. Reszta, to czyste ego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?