La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1009 Culés

2

nie możecie krytykować pamiętajcie, lepiej cicho obserwować co robi prezes z trenerem, a dopiero po 2-3 latach jak już wszystko totalnie będzie w bagnie można ze spokojnym sumieniem tak uczciwie zabrać się za krytykę, ja tak robiłem w przypadku Bartłomeu poczekałem 5 lat a w tym czasie dopingowałem, potem jak zacząłem krytykować Barcy już nie było, została tylko ruina, nauczyłem się tego od wiernych socios, spokój i opanowanie, relax, zero pośpiechu, zero krytyki, będzie dobrze

0

@goldmetaxa No ale co ta krytyka zmieni? :D Stracisz nerwy, pokłócisz się z ludźmi na necie i na tym się skończy. :D

1

@goldmetaxa naczelni krytycy z tej strony musza mieć bardzo smutne i ciężkie życie, że potrafią dzień w dzień wylewać tu tyle jadu. Tak po ludzku to mi ich nawet trochę szkoda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?