La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1015 Culés

konto usunięte

1

Zastanawia mnie czemu nikt nie rusza po Oyarzabala. Gość jest tak wszechstronny ma właściwie wszystko żeby grać w topowym klubie jest jeszcze stosunkowo młody a dalej siedzi w Realu Sociedad. Nawet powiem więcej stylem gry bardzo pasuje do barcelońskich wychowanków mam nadzieję że w końcu ktoś po niego ruszy bo się trochę marnuje.

0

@Emhyr Ale on chyba nie chce odchodzić

0

@Emhyr Po co ma odchodzic do gorszego klubu? (° ͜ʖ °)

konto usunięte

0

@4drian0 nie sugeruję żeby Barca po niego szła tylko że ma taki styl ja bym go w City widział

konto usunięte

0

@Encore Serio? To dziwne w sumie bo mocno przerasta swój klub

0

@Emhyr On nie chce raczej odchodzić, a poza tym Sociedad stawia zaporową cenę :)

konto usunięte

0

@Emhyr Może i tak, ale kto tak na prawdę go potrzebuje i jest w stanie opłacić jego klauzulę?

konto usunięte

0

@Khajio takiego piłkarza myślę że dużo klubów by wzięło z pocałowaniem ręki ma dopiero 24 lata i może się jeszcze mocno rozwinąć

konto usunięte

0

@Emhyr No tak, ale, który klub byłby wstanie dać 75 milionów na Oyarzabala?
Liverpool ma Salaha, Mane, Jote, Elliotta i jak już, to przyda im się ktoś numer cztery (choćby plotki o Adeyemim, Raphinha).
City ma Mahreza, Grealisha, Fodena, Sterlinga, Torresa, więc nawet nie ma gdzie go wcisnąć
Chelsea ma Havertza, Mounta, Ziyech, Pulisicia, Wernera i bez sprzedaży jest jak wyżej, a chętnych na tych gorszych nie ma.
Bayern ma Sane, Gnabrego, Musiale i Comana, czyli jak powyżej.

Zostaje Juventus, United, PSG, Barcelona i Real. Allegri stwierdził w ostatnim wywiadzie, że mocno pracujący w obronie Chiesa jest zbyt ofensywny do gry w czwórce pomocników, więc dla Hiszpana nie ma prawdopodobnie miejsca w tym pragmatycznym footballu. Inna sprawa, że Juventus ze swoimi brakami 75 milionów nie wyda na jednego gracza. Zostaje Barca, Real, United i jak zawsze PSG. Cztery kluby, jeden z nich biedny tak bardzo, że do lata może tyle nie uzbierać w ogóle, drugiego priorytetem są dwa gigantyczne transfery, trzeci i czwarci są realnymi klubami, ale też trzeba pamiętać, że Oyarzabal nie jest jedynym ciekawym skrzydłowym na rynku, zwłaszcza, że oba kluby są dość znane z przekładania za dużej wagi na nazwisko.

konto usunięte

0

@Khajio Taki Inter nie ma 10 i by tam pasował półlka wyżej w mojej opinii od Sociedad

konto usunięte

0

@Emhyr Pytanie tylko jak u nich stoi to wszystko finansowo. Po sprzedażach Hakimiego oraz Lukaku za 150 milionów i marnych zakupach w lato może lepiej stoją, ale dalej mają jeszcze do wykupienia Correre za ponad 30 milionów czy Chińczyka za sterami, który za swoje działania nie jest szczególnie kochany. Oyarzabal może i by tam pasował, ale cena (nikt wypożyczenia z przymusem kupna za dwa lata im nie da) i konieczność ważniejszych transferów (Brozovic odchodzi za darmo, Handanovic, nie ma stoperów rezerwowych) raczej przekreślają nawet zainteresowanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?