La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

2

Na kongresie "Nowej Lewicy" póki co:
- pomysły na nowy socjal
- nowe podatki
- coś tam o LGBT
Generalnie polecam włączyć. Dobry Stand-up
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323

1

@Kgorecki2500 Na konferencji Konfederacji: wolność czyli.
- zgoda na jazdę po pijaku
- dymanie 10-latek
- brak podatków

Połączyć obie konferencje to dopiero stand-up

2

@tbas znajdziesz choć skrawek dowodów na to że nad tym chcą debatować?

0

@endriuuu2 posłuchaj Korwin i tego w garniaku.

0

@tbas wiesz co to jest konfederacja? Znajdź mi w ich programie, bo to nie PiS czy PO gdzie Jarek albo Merkel coś powiedzą i tak ma byc

0

@endriuuu2 no tak bo u nich każdy głosuje inaczej. To partia i za tym co są głosują razem, daj im władze.

0

@tbas masz lepszy pomysł?

0

@endriuuu2 mam, wrócić do złodziejskiego po. Kradną i będą kraść wszyscy, ale kraj się rozwijał i nie martwiłem się czy coś rządzący odjebia.

0

@tbas nie martwiles się bo nie wiedziałeś co to OFE. Żeby było zabawniej, to ta reformę wprowadzał właśnie Tusk z Balcerowiczem gdy byli w Unii Wolnosci.
Nie wiesz nic o próbie umożliwienia sprywatyzowania lasów państwowych. Sławna Pawłowicz z kanapka w sejmie to właśnie ta noc i tak TVN z wybiórcza kazali lemingom to zapamiętać. Kilka głosów mniej i by tym złodziejom się udało.
A jeśli chodzi o rozwój to nawet pisiory ze swoim rozdawnictwem liczbami się bronią.
Ps. A odj..baniem nie było Amber gold? Pobicia i palenie budki pod ambasada na MN? Skoki nie były? Prywatyzację w stylu ciech czy PKP energetyka? A ten ogromny przemyt paliw? Najdroższy gaz w UE i do tego umorzenie 1.2mld długu gazpromowi to nie odj..banie? Za dużo gównianych mediów, oj, za dużo...

0

@endriuuu2 skoki to PiS, prywatyzacja lasów, zobacz, poczytaj kto teraz nam wywozi drewno, no nie są to Polacy, Niemcy łupią na potęgę, PiS nic nie robi. Ofe zobacz jak pięknie pieniądze nam podbierają, Amber prywatna firma, jak ludzie idioci to co mi do tego? Gaz to teraz dopiero poznasz jak drogi będzie, prywatyzację, a co w tym złego? W państwowych to kilogramy posad dla polityków, nepotyzm teraz to skala z kosmosu,

0

@tbas po tym co piszesz, nie dziwne że na wyborców PO mówią tak a nie inaczej.
Jak skoki mogą być afera wyłącznie PiS, skoro z takiego SKOK Wołomin pieniądze zaczęły uciekać(2mld!!!) dopiero po wprowadzeniu ustawy mafii tuska w 2012r? Mieli służby, skoki były pod KNF i co? Umiesz to wytłumaczyć?
Z lasami nie chodzi o wycinkę a o fakt że to już by było prywatne, najprawdopodobniej żydowskie bo bul komorowski się z rabinami spotykał i to omawiał.
A przeprosił tusk z balcerowiczem(jeszcze Petru był w klice UW) że system na którym Polacy tyle stracili im nie wyszedł? Nie, bo to zdrajcy
A co ma cena gazu do skandalicznej umowy? Nie wspomnisz nic o tym że donek siedział cicho jak jego królowa dogadywała się z putinem co do NS2? Teraz rusek wszystkich szantażuje, nowość normalnie
A co złego w prywatyzacji? Znowu nic w TVN nie powiedzieli?:(
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/prywatyzacja-spolek-skarbu-panstwa-raport,97,0,1973857.html

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?