La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2047 Culés

9

https://www.facebook.com/1306489502/posts/10221299441257995/
Władziu??? Ja ja Cię szanuję, byłeś naszym idolem w latach 80...nigdy się nie pier*oliłeś w tańcu, Samodzielna Grupa "D" Departamentu IV MSW pewnie znowu ma Cię na oku, ale Ty Jesteś przekozakiem, dlatego zapewne masz ich głęboko w rzyci, podobnie jak jo!!!
Nigel Farage, który wmówił Anglikom, że będzie im się lepiej żyło jak wyjdą z Unii Europejskiej... pracuje dziś w RUSSIA TODAY!!! Etaty dla Pisuaru też są już pewnie gotowe w Moskwie. Kurvenstrasse (czyt. Nowogrodzka), żeby z tego budynku nawet ślad nie pozostał, kiedyś przyjdzie walec i wszystko wyrówna - OBY!!! Na razie koniec polityki, ileż można zdzierżyć, ileż można pitolić, ale musiałem oddać cześć Frasyniukowi oraz Wspaniałej Kobiecie - Wandzie Traczyk-Stawskiej. PiS wypuścił wczoraj "Bąka" Bąkiewicza, pewnie smród z owego bąka to roznosi się nad Kurvenstrasse hehe :)

konto usunięte

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?