- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1030 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1030 Culés
2
Włochy, Hiszpania, Francja, Belgia, Holandia, Anglia, Portugalia, Niemcy, Argentyna, Brazylia - to obecnie TOP10 reprezentacji na świecie i czy komuś się to podoba czy nie raczej ciężko z tym dyskutować:) u mnie kolejność przypadkowa, ale wy jak widzielibyście te klasyfikację?
@Janiama @Ojciec5tkidzieci @VamosRakieta @Kgorecki2500 @Barca1992 @pele1282 @Bobo25 inni
swoją drogą zobaczyłbym takie MŚ z 24 zespołami, 4 grupy po 6 zespołów, gdzie wychodzą tylko 2 ekipy z grupy, a później nawet przegrani w ćwierćfinałach grają play-off o miejsca 5-8 bo za każde miejsce wyżej jest sporo kasy:)
wyobrażacie sobie taki turniej? z Europy max 12 zespołów, AP - 4 zespoły, Ameryka Północna - 2 zespoły, Azja - 2 zespoły, Afryka - 3 zespoły, Ocenia - 1 zespół
i np. Grupa jakby Polska awansowała - Włochy, Niemcy, Argentyna, Senegal, Polska, Japonia:) ależ byłoby co oglądać i na takich MŚ co najmniej 5 meczów by się zagrało jakby się awansowało:)
0
@lucca87
Dania > Holandia
Wedlug mnie obecnie
0
@lucca87 Belgia (mimo nazwisk) to dla mnie od zawsze mocno przereklamowany zespół.
1
@lucca87
Włochy
Francja
Hiszpania
Argentyna
Portugalia
Niemcy
Belgia
Anglia
Brazylia
Holandia
1
@lucca87 Obecnie to Holandia, a zwłaszcza Niemcy to nie top. Dania dzięki wynikom na Euro czy teraz w kwalifikacjach powinna być.
0
@Bagsik88 @Rust_Cohle
Dania ja rozumie super EURO i tu się zgadzam, ale kwalifikacje ze Szkocja, Izrael itp. to żaden wyznacznik, w LN w grupie przepadli z kretesem
jednak te 8 ekip z Europy co wymieniłem raczej ciągle są w czołówce w ostatnich latach i kadrowo wg mnie mocniejsze, najbliższe MŚ + LN zweryfikują Duńczyków czy poratfią grać z najmocniejszymi czy są mocni, ale tylko wystarczjaco mocni aby lać słabszych regularnie a z mocarzami już sobie nie radzą
1
@lucca87 No Niemcy na ostatnich MS odpadli w grupie że Szwecją czy Meksykiem. W LN tez w grupie przepadli. Holandia i Niemcy w 1/8 odpadli na Euro. Holandia nie grała na ostatnich MS. A Duńczycy byli za Belgią, a przed Anglią. Wyszli z grupy na MS. Kwalifikacje jak na razie świetne.
0
@Bagsik88
mimo wszystko postawiłem ich wyżej niż Danię ze względu na potencjał, bo oprócz ostatniego EURO, Duńczycy nie pokazali nic extra, na EURO 2016 ich nawet nie było, a ciężko patrząc też na obecne kadry porównywać ich do Niemców pod wodzą Flicka
a Dania regularnie leje słabszych od siebie ale w starciu z mocarzami już to tak różowo nie wygląda, na pewno TOP 10 w Europie ale czy są mocniejsi niż Niemcy obecnie? szczerze wątpię
no cóż może się przekonamy w najbliższym czasie kto mocniejszy - MŚ, LN najbliższa
1
@lucca87 No, a Niemcy to pokazują ostatnio siłę... MS/LN/Euro wszędzie ostatnio słabo, np. oklep od Hiszpanów 6:0. Napisałem obecnie, a nie wcześniej. Duńczycy się podnoszą, a Niemcy stabilnie słabo ostatnio. A w piłce potencjał się jie liczy, a gra czy fakty, a te są za Duńczykami.
0
@Bagsik88
a Duńczycy też mega mocni 4-2 i 2-0 od Belgii w LN:)
no Niemcy przegrali jeden taki mecz, ale mają też nowego trenera Flick i ciężko ocenić mi ich reprezentacji z tego względu
fakty są takie że obecnie ani jedni ani drudzy nic nie wygrali, Dania zagrała fajne EURO, ale po drodze z nikim wielkim nie grała, a to co grała to przegrała czy to z Belgią 2-1, czy Anglią również 2-1, kwalifikacje są niemiarodajne bo tam też z nikim mocnym się nie spotykają, swoją hipotezę wysuwasz wiec na podstawie jednego turnieju gdzie owszem zagrali dobrze ale drabinka też im pomogła dojść tak daleko, bo ani w LN ani w MŚ żadnego szału nie było
a w piłce jednak potencjał się liczy bo taki zespół jak Niemcy ciężko ocenić też skoro nie grali z nikim mocnym za kadencji Flick, ja jednak znając trenera i nazwiska jakimi dysponuje wyżej stawiam Niemców i pewnie najbliższe turnieje jak MŚ i LN to zweryfikują
a ocena top10 jest subiektywna i możesz się z nią nie zgadzać, mnie Dania jednak nie przekonuje
1
@lucca87 Niemcami podniecasz się bo potencjał i Flick ich prowadzi...jakby potencjał w piłce wygrywał to Włosi czy Portugalczycy nie byli ostatnimi mistrzami. Dania wygrała chociażby z Anglią.
0
@Bagsik88
wygra raz w LN, a ja mówiłem o EURO, gdzie jak grali z mocniejszym od siebie przeciwnikiem do przegrali zarówno z Belgią jak i z Anglią:) na ostatnei mecze z mocniejszymi przeciwnikami mają 3 porazki z Belgią, jedynie z Anglią jako tako to wyglada bo 1-1-1, ale z Anglikami i my dobrze wygladamy wiec dla mnie to średni odnosnik:)
a jednak potencjały grają w piłkę bo mistrzem Europy są Włosci, LN -Francja, MŚ - Francja, Copa - Argentyna a poprzednie EURO i LN - Portugalia
nie widzę tutaj niespodzianek jak Polska, Dania, Szwecja czy odpowiednio Paragwaj czy Kolumbia
Włosi mają mega mocna kadrę, jedną z najlepszych na świecie i tylko ignorant by to podważył, zresztą to samo tyczy się Portugalii
Nie rozumiem wiec do końca do czego bijesz?
1
@lucca87 To porównaj tak wyniki Holandii oraz Niemiec:)
0
@Bagsik88
????????
1
@lucca87 Wymieniłeś ich w topie to podaj wyniki: Niemiec i Holandii jak deprecjonujesz Danie. Holendrzy to nawet i z Czechami dostali, cxy remisują z Norwegią. Holandia niżej niż Dania w rankingu FIFA, Niemcy są 16....kiedy tak nisko byli? Możesz też temu rankingowi umniejszać, ale jakąś tam siłę pokazuje.
0
@Bagsik88
Holandia choćby była w finale LN 2019, więc wyniki mają:)
no i ale z Norwegią grają jeszcze rewanż, rozłożyli na łopatki ostatnio Turcję
w LN wygrywali i z Niemcami, Francuzami czy choćby Anglkami
Dania na takie 6 meczów z potęgami ostatnio ma bilans 1-1-4
Niemcy się zgodzę że nie mają ostatnio specjalnych wyników, ale uważam że pod wodzą Flicka ten zespół gra znacznie lepiej
nie deprecjonuję Danii, ale oni tak na prawdę pokazali się na jednym turnieju EURO, gdzie jak przyszło zmierzyć się im z kimś mocnym to polegli, kwalifikacje są mało miarodajne bo nie mają tam choćby przyzwoitych przeciwników
jak zaliczą udane MŚ, kolejne LN to zaliczę ich pewnie do TOP, dla mnie jednak na ten moment patrząc na skład i potencjał są słabsi od Holendrów i Niemiec
czas pokaże, ja nie twierdzę ze są słabi ale nie uważam ich za TOP
masz inne zdanie i tyle
1
@lucca87 Wyniki mają bo byli w finale towarzyskiego turnieju, ale Dania, która na Euro zagrała lepiej(tych samych Czechów co ograli Holandię) wyrzucili nie są w topie:D co za konsekwencja:D