La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2352 Culés

8


Erling Cho No do Barcy,nie bądź cham :/ jakby ten gość tu przyszedł to by był kosmos…
Tylko ten Gruby Mino…

konto usunięte

6

@patrykzmc2000 Jeszcze się ktokolwiek łudzi... Ludzie dajcie sobie spokój, on tutaj nie przyjdzie...

6

@patrykzmc2000 Ten "gruby mino" to pomimo wysokiej prowizji dla siebie jest dla nas światełkiem w tunelu bo ma dobre relacje z Laportom

14

@patrykzmc2000 szanse na transfer Haalanda coraz większe, teraz wynoszą już 66% My chcemy, fundusze chcą, Haaland nie.

konto usunięte

4

@Jakchcesz jakby tak całkiem nie chciał to by tu ojca i agenta nie wysyłał.

0

@patrykzmc2000 Boże Laporta już jest mega irytujący z tymi swoimi debilnymi przeciekami. To już Bartomeu był mniej wkurzający jak szkalował piłkarzy.

1

@masq Wysłał go przed tym jak Leo odszedł a Barcelona nie dostawała na dziurę od każdego po kolei. Teraz jesteśmy w innym miejscu niż wtedy.

0

@Jakchcesz
skąd wiesz ze Haaland nie, nigdzie tak nie powiedział

0

@Jakchcesz
Barcelona to ciągle Barcelona:) liczy się też to jaki masz projekt, a jeśli zobaczy że Barceloan zacznei działać, np. pomoże nam jakis fundusz, przybędzie bogaty sponsor koszulek, przyjda np. tacy zawodnicy jak Gaya, Kessie/Zakaria to zobaczy że klub zaczyna działać

1

@lucca87 @masq chciałbym mieć tak pozytywne myślenie w tej sprawie jak wy Panowie, ale rozum podpowiada niestety co innego :P

konto usunięte

0

@lucca87 To chyba oczywiste... Nie jesteśmy już topowym klubem dla takiego piłkarza. Anglia, psg jak woli kasę, Bayern jak woli karierę ale bez dużej kasy lub real jak zaakceptuje grę z Mbappe. Ani nie ma kasy ani nie ma projektu. Pewnie Anglia, city jak nie wyciągną kane'a.

konto usunięte

1

@Jakchcesz dostawaliśmy na dziurę od kilku lat i to srogo. Nawet z Messim w składzie ^^ żeby nie było ja też daję szanse na ten transfer może z 20%, ale powodem tak małych szans nie jest sam Haaland imo

0

@Jakchcesz
a mi się wydaje że za rok będziem yswiadkami nowej ery La ligi

Mbappe kontra Haaland

Real i Barcelona to są jedne z największych jeśli nie największe marki i sądzę że to kwestia tylko krótkiego kryzysu jak znów bezie walka na noże na najwyższym poziomie

0

@LUPR
jak nie jesteśmy TOPowym klubem? koleś wartościowo to ciągle TOP10 w Europie, a bycie mocniejszym to tylko kwestia trenera plus kilku transferów z czego kilka może być darmowych lub nisko kosztowych wiec jest to do zrobienia

a jaka kariera w tym Bayernie, 3 lata Lewy i Muller odejda i tyle będzie z Bayernu

konto usunięte

1

@lucca87 takie top 10 że z benficą która nie jest top 20 nie potrafimy oddać celnego strzału. Tu potrzeba rewolucji na każdej pozycji. Wierz sobie w haalandy do woli ale to ty się rozczarujesz w lato. Podwójnie jak pójdzie do realu co nie jest wykluczone. Nie mogliśmy Messiego zostawić nawet jakby grał za darmo, obniżamy pensje, sprzedajemy griezmanna bo nie ma kasy ale kupimy haalanda za 90, damy 40 ojcu i Raioli i 50mln rocznej pensji. Na pewno. A projektowo nie mamy podjazdy do połowy Anglii, psg, Bayernu czy realu a nawet Atletico.

konto usunięte

0

@LUPR Bayern to byłby kiepski pomysł. Mało medialna liga, gwarantowane mistrzostwo co roku, słaby hajs.

Z jego warunkami najlepiej byłoby mu w Anglii.

0

@LUPR
że co? Messi to akurat mógł grać za darmo ale widocznie nie chciał

kadrowo TOP10 - sprawdź sobie nawet wartości rynkowe piłakrzy np. transfermarket, to że mamy słabego trenera i gra jest poniżej oczekiwań to druga sprawa

koleś pozatym mylisz 2 pojęcia jak wiekszość osób na tej stonie

limit płac to nie jest kasa, sprzedaliśmy greizmann ze wzgledu na to że nic nie grał wartościowego u nas i ze względu na jego wynagrodzenie - limit płac na ten sezon, to czy mamy fizyczną gotówkę + wolen limity kredytowe na transfery to zupełnie inne pojęcia

nie myl proszę tak trywialnych pojęć jesli chcesz ze mną dyskutować na tej stronie, bo nie trawię niewiedzy ekonomicznej u ludzi

konto usunięte

0

@lucca87 gówno wiesz i się wymadrzasz xd. Nie mamy ani wolnej kasy i na dodatek przekroczone limity. DALEJ PRZEKROCZONE. więc nie kupisz haalanda z 1.5mld długu i nie zarejestrujesz go z przekroczonym limitem. Nie patrz na wartość. Modrić 10mln, Pedri 80mln. Gra jest słaba, kadra jest słaba i kasy nie ma. Zaakceptuj to bo tak wygląda sytuacja. Sam wiceprezydent powiedział że nas nie stać ale wiesz lepiej... Szkoda szczępić ryja.

0

@LUPR
akurat na finansach się znam widać w przeciwieństwie do Ciebie

nigdzie nie powiedzieli że nie mamy wolnej kasy ani limitów kredytowych, co więcej z podanych wyników finansowych widać że kasa jest, więc mijasz sie z prawdą

limity są przekroczone na ten moment - to po pierwsze
po drugie - mamy wolny limit na transfery jakies już nawet zimą co sami mówili
po trzecie - sprzedajac i zmneijszjac pensje te wolne fundusze na wynagrodzenia beda
po czwarte - w lato 2022 będziemy mieli nowy limit płac

a co wartości - wartości oddają jednak to ile są warci piłkarze w danej kadrze- to uwzględnia ich wiek i umiejętności piłkarskie, jeden do jednego nie porównuje się tego bo jeden piłakrz może być młody a drugi stary ale odwzorowuje to idealnie całą kadrę gdzie powinna być zarówno mieszanka młodosci jak i doświadczonych zawodników

skoro tak się czepiasz Pedri - czemu każdy młody piłakrz nie jest wart 80 mln? odpowiedz sobie na to pytanie

a swoim wpisem potwierdzasz po raz kolejny że nie wiesz czym jest limit płacowy i nie odróżniasz tego od kasy

kończę bo nie mam zwyczaju rozmawiać z ludźmi co o matematyce i ekonomii mają znikome pojęcie


konto usunięte

0

@lucca87 Chlopie jaki ty jesteś naiwny... Nie znasz się na finansach kompletnie.
"nigdzie nie powiedzieli że nie mamy wolnej kasy ani limitów kredytowych, co więcej z podanych wyników finansowych widać że kasa jest, więc mijasz sie z prawdą"
Co Ty bredisz?! Z raportów wynika że mamy 1.3mld długu i zalegamy nawet za de jonga. Możemy wydać 1 milion z 4 zarobionych i zostało to potwierdzone przez ligę i laporte. Nie internetowego "eksperta"...
No tak limity są przekroczone teraz. Nie znaczy że nie będą w przyszłości XD aktualnie 97mln... Przekraczamy więc za rok będą jeszcze mniejsze bo się odejmuje. Trzeba zbijać wynagrodzenia i pozbywać się pilarzy by nie zostać degradowanym ty o Haalandzie marzysz:D hit.
Na wydanie w zimę mamy potężne 16 mln. Na pensję. Haaland chce 50, sam się zaorałeś.
Ja nie powiedziałem że Pedri nie zasługuje by mieć wartość 80mln. Po prostu wartość nic nie znaczy, nie jest 8x lepszym piłkarzem niż modric...
Nie mamy kasy, mamy dług a limity płacowe kilkukrotnie przekroczone. Poczytaj zanim się wypowiesz bo wiesz mniej niż 0. Czyli tyle ile kasy mamy... Internetowy ekspert który myśli że jak rozróżnia kasę od limitów to jest mądry XD

0

@LUPR
popełniasz kardynalny błąd, to że w tym roku jest 97 nie oznacza ze za rok będzie mniejszy

w tym roku był tak niski bo odejmowaliśmy od tego ogromne starty finansowe

w budżecie na przyszły rok prognozowany jest niewielki zysk

jeśli więc limit liczony jest od przychodów to zakałdajac 800 mln przychodów limit wyniesie 560 mln - przekroczenie limitu z tego roku, które jeszcze nie jest znane ale były szacunki na 150-250 mln

wiec limit wyniósłby 310-410 mln, wiec to chyba większa liczba niż 97? nieprawdaż?

a czy ja mówiłem o Haalandzie zimą czy latem 2022? gdzie wiec zaoranie? ty chyba żyjesz w swoim świecie i chcesz widzieć to co chcesz widzieć

a co do długo? no i co z tego? myślisz ze jak przedsiębiorstwo ma długi to nie może wydawać kasy? oświecę cie ale większość dobrze funkcjonujący firm ma długi bo koszt pieniądza własnego jest wiekszy niż pożyczonego, ważne jedynie aby miał on zdrowy poziom i najlepiej nie przekraczał leverage 2 -2,5, a samo przedsiębiorstwo zarabiało na poziomie operacyjnym

a pensje latem - mogą się sporo zmneijszyc jeszcze - wszystko zalezy od sytaucji tez umititi, coutinho, dembele

zresztą jak na zawoąłnei pojawił się nawet artykuł że nie będzie to łątwe ale pojawia się swiatełko w tunelu i isteniej taka możliwość

https://www.fcbarca.com/101987-sport-barcelona-ma-mozliwosc-sprowadzenia-erlinga-halanda.html

a ja kończę z tobą rozmowę bo jak widze coś przeczytałeś zasadach limitu ale ze słabo i za słabą masz wiedze ekonomiczna aby dalej prowadzić z tobą dyskusję

konto usunięte

0

@lucca87 na sport się powołujesz XDDDDD.
Na resztę bełkotu odpowiem później ale nie mogłem się powstrzymać.
Ps. Sport zakłada mityczne fundusze inwestycyjne. Które będą takie same jak ten arab co chciał tydzień temu dług wykupić...

konto usunięte

0

@lucca87 no to lecimy. Wyszło szybciej niż myślałem:)
1. Na ten rok jest 97 bo odliczaliśmy straty. Straty to nie tylko stadion ale też przekroczenie limitu płac. Teraz płacimy około 500mln więc przekraczamy znacznie. I to co przekraczamy zostanie odjęte od tych 560. Przychód większy ale również odejmiemy straty, tym razem około 400mln. Zatem dalej limit będzie mały. Chyba że myślisz że nagle w rok sytuacja się tak poprawi że nadrobimy straty... Nie bądź naiwny. Nawet załóżmy że wyjdzie na twoje i limit wynosi 300-400. I tak go przekraczamy. Kolejne samozaoranie. Z haalandem (50netto=100 brutto) nie moglibyśmy go zarejestrować.
"czy ja mówiłem o Haalandzie zimą czy latem 2022? gdzie wiec zaoranie? ty chyba żyjesz w swoim świecie i chcesz widzieć to co chcesz widzieć"
Chłopie... Tak ty mówiłeś o lecie. Ale chyba nie myślisz że jak w zimę mamy na pensje 16 to nagle w pół roku się zdarzy magia i w lato będzie 100 na haalanda...? No chyba że tak jednak myślisz... Ale wtedy jesteś naiwny.
"a co do długo? no i co z tego? myślisz ze jak przedsiębiorstwo ma długi to nie może wydawać kasy?"
Oczywiście że może, nigdzie nie napisałem że nie może. Znowu wkładasz mi w usta coś czego nie powiedziałem. Ale to normalne jak się nie ma argumentów. Oczywiście że możemy kupować, zakaria za 10mln, adeyemi za 30 ewentualnie Gaya za 30. Jak najbardziej. Ale nie haaland za 150 z pensją 50 netto!!
Pensje się mogą zmniejszyć. Tak mogą. Ale nie o tyle by z gigantycznego przekraczania limitów spadlo ma tyle by móc wydawać dodatkowe 100... Coutinho jak nie odszedł tak nie odejdzie. Reszta może ale raczej wątpię. Czystki były teraz. Jak ktoś się zgodził odejść to odszedł jak nie to nic się nie zmieni. Obniżki też już zostały zrobione praktycznie wszytskie możliwe. Sytuacja finansowa jest dramatyczna!!!! I naiwny jesteś jeśli myślisz że jest na tyle dobra by podpisać haalanda. Była tak tragiczna że ledwo DARMOWYCH graczy zarejestrowalismy. Brakowało kasy na transfery dlatego są tylko darmowe i przekroczone limity więc były problemy z rejestracją. Nie poprawiło się na tyle by z niemożnosci podpisania najlepszego piłkarza w historii nawet za free podpisać haalanda za 150 z pensja 50 rocznie. To jest nierealne. Adeyemi to szczyt naszych możliwości finansowych. Znafco...

0

@LUPR
"straty to nie tylko stadion??"
koleś czy ty czytasz co piszesz?

gdzie jest podane że płacimy obecnie 500 wynagrodzeń???
były artykuły że przekraczamy obecny limit o ca. 150-250 (tego jeszcze nie wiadomo),

2021
limit na ten sezon wynosi 97, ale byłby znacznie wyższy, niestety od limitu odejmuje się starty z tego sezonu bez tego byłoby 400czy 500 coś mln

2022
za rok uwaga limit można szacować 800*0,7 czyli 560 mln
przewidywany jest zysk wiec nic nie będzie odejmowane
jedynie przekroczenie z limitu z tego sezonu czyli ca. 150-250 mln

mozna wiec wstepnie oszacować limit za rok 310-410, prościej chyba nie mogę tego opisać, ale widzę że ty tego nie ogarniasz jeszcze, aż niewiarygodne

jeśli przekroczysz za rok ten limit to bedziesz mógł podpisywać piłkarzy na nowy sezon wg zasady za kazdy mniej 1 euro w wyniku obcięcia pensji albo 1 euro więcej w wyniku sprzedaży 25% możesz wykorzystać z tego na podpisanie zawodnika

czy przekroczymy limit za rok - pensje są obniżane, amortyzacja wrzucona w tym roku w koszty aby właśnie zmniejszyć koszta wiec za rok będzie zupełnie inna sytuacja

i tak w lato 2022 powtarzamy ci X razy bedzie inna sytuacja niż nawet zimą 2021, w lato 2022 bedziesz miał nowy limit, w zimę 2021 obowiązuj limit obecny, może nie kumasz ciągle ale starta 2020/2021 - jest uwzględniona w tym wyniku

w sezonie 2021/2022 przewidywany jest wynik +/-0 więc nie wpłynie on na obniżenie limitu

jeśli nadal nie rozumiesz to współczuję

żegnam

konto usunięte

0

@lucca87 Żegnasz po raz czwarty xd. A i tak wiem że odpiszesz. Pieprzysz głupoty. Po prostu. Nie znasz wyliczeń. Płac my ponad 500mln na pensje to raz. Nikt nie przewiduje zysku za ten sezon to dwa. A trzy, odejmujesz straty. Strata to ok 400mln. W rok sytuacja nie poprawi się na tyle by z obecnej sytuacji móc zapłacić 150mln i zaoferować 50mln netto. Jak tego nie ogarniasz to współczuję.
Ps. Nawet jak by nas było stać. Nie ma takiej fizycznej możliwości ale niech ci będzie. To w jaki sposób powiemy haalandowi: " weź olej tą najlepsza pl, olej dobrze ustatkowane kluby jak Real czy Bayern. Choć do nas, po ligę Europy!!!" Błagam cię... Nie mamy szans z innymi klubami ani finansowo ani sportowo. Smutne ale prawdziwe. Im szybciej to do ciebie dotrze naiwniaku tym mniej będziesz rozczarowany letnim oknem.

0

@LUPR

https://www.fcbarca.com/101835-oficjalnie-fc-barcelona-przewiduje-zanotowanie-zysku-w-budzecie-na-sezon-2021-2022.html

nikt nie przewiduje zysku na ten rok?

strata/zysk finansowy to pojęcie które odnosi się do danego roku, wiec odejmujemy startę w tym roku i w limicie za ten rok

za rok już tego nie będzie

przykro mi to mówić ale o ekonomii masz "zerowe pojęcie"

i to był już rzeczywiście mój ostatni wpis bo z ignorantami ekonomicznymi szkoda mi czasu za darmo, wiec musiałbyś mi zapłacić za lekcję zwyczajową stawkę za lekcję 300/h, jak byś chciał to zawsze mogę cię poduczyć z ekonomii

konto usunięte

0

@lucca87 a nie no spoko, to tużo daje xD
łapiesz wszystko jak leci to jest niesamowite.
Cytat: "To znacznie mniejsza kwota niż zakładane przez poprzednie władze 828 milionów euro, tym bardziej, że przewidywano wówczas minimalny zysk - 1 milion euro. Ostatecznie strata wyniosła 481 milionów euro"
Za poprzedni sezon też był przewidywany zysk. I co? gówno, strata pół miliarda.
Poza tym zysk zakładany jest z 1/4LM a w tym roku i z wyjściem z grupy będzie problem. Kolejne samozaoranie do kolekcji. 3:)
Może po kolei bo dalej nie kumasz...
Zysk za ten sezon: 799
Wydatki na ten sezon: 800
*liczby hipotetyczne. Nawet jak wyjdziemy względnie na 0 to chce coś pokazać.
Limit na ten sezon:97.
Wydatki na pensję na ten sezon: 497.
*znowu liczby hipotetyczne, przybliżone aby się łatwiej liczyło.
Więc skoro limit na następny sezon to 560(zaufam ci...) to odejmujesz od niego stratę wynikającą z LIMITÓW a nie z zarobków klubu.
Strata klubu(może być zysk, nie ważne):1mln
Strata do limitu: 400mln.
Więc od 560mln odejmujesz 400 od przekroczonego limitu a nie 1 od straty finansowej. Kumasz? I teraz nawet jak wydajemy na pensję 400, limit jest przekroczony o 300 to z tego twojego limitu na następny sezon zostanie 260. I nawet jak z tych 400 zejdziemy do 300 przez obniżki i wyprzedaż to i tak go przekraczamy. Przekraczamy go nadal mimo zejścia z pensji i wydawaniu tylko 400(a to nie prawda, wydajemy więcej). I ty tu chcesz jeszcze znaleźć 100 dla Haalanda a i pewnie kilkadziesiąt na darmowe transfery jak Zakaria czy Kessie...
A zgodnie z zasadą 25% musiałbyś znaleźc wolne 600mln na transfer:) które jakby istniały od razu poszłyby na spłatę długu gdyż grozi nam bankructwo. I nie jest to taka sytuacja jak firma z długiem obracająca pieniędzmi...

Innymi słowy nasza sytuacja wg ciebie:
2021: Nie stać nas na gotówkowe transfery, znacznie przekraczamy limity przez co nie mogliśmy podpisać GOATA i musieliśmy błagać na kolanach kapitanów o obniżki by zarejstrować DARMOWYCH graczy.
2022: Kupujemy najdroższego piłkarza na świcie, dajemy mu największą pensję na świecie i przy okazji dokonujemy kilku darmowych transferów, Oczywiście przedłużamy kontrakty z talentami dając im podwyżkę. I to wszystko po prawdopodobnym odpadnięciu w LM w fazie grupowej...

To teraz czysto hipotetycznie jak w twojej skali będzie wyglądał Real bo aż się boję.
2021: Zysk. Bilans transferowy na plus. Wolne 200mln dla Mbappe.
2022: nowy stadion i odejście 92mln brutto na pensjach, "darmowe" podpisanie Mbappe.
To ile oni będą mieli w twojej skali na transfery? Miliard?

No i po 3. Nawet jak zdarzy się cud żeby nas na niego było stać. A nawet propagandowy sport mówi że potrzebne są fundusze inwestycyjne których nie będzie (tak jak zawsze), żeby go podpisać... Nawet najwięksi "optymiści" mówią że potrzebne są fundusze... Wiceprezydent otwarcie mówi że nie ma szans. A ty się dalej łudzisz... Ale ok załóżmy że nas będzie stać. Czym go przekonamy ponad takimi klubami jak: Man city, Liverpool, United, Chelsea, Bayen, Real, PSG? Czym?!

PS. i tak wiem że odpiszesz. Chyba że już całkiem nie masz argumentów:)

0

@LUPR
odpisze tylko xD bo bękę mam z Ciebie niesamowitą

wszystko opierasz na liczbach hipotetycznych:) a my ani na pensje nie wydaje 497 mln:) udowodnij ze tyle wydajemy to pogadamy, bo źródła wszystkei pisały o 150-250 mln przekroczeniu budżetu

limit płac = wynagrodzenia + amortyzacja

a i jedno i drugie sporo spadnie i spadło

strata za ten rok spowodowana jest między innymi testami na trwałą utratę wartości i wrzuceniem to w koszty stąd tak duża starta w tym roku - ma to 2 cele: laporta chce miec jak najgorszy wynik w tym roku by startowac na nastepny do porównania z jak najlepszego pułapu, obniżenie amortyzacji na na następny rok - właśnie przez testy na utratę wartości i wrzucenie w ciężar tego roku tej utraty

ale ty pewnie nie masz pojęcia co to jest:)

a ciężko się z tobą rozmawia bo jesteś lekko mówiąc ignorantem ekonomiczny, nie znasz się ale coś próbujesz pisać

jak się douczysz co to starta, limit płacowy, testy na utratę wartości, co to jest EBITDA itp. to pogadamy na razie nie mamy pola do rozmowy bo jest za mały na te klocki

konto usunięte

0

@lucca87 zachowam sobie tą dyskusje. Ciekawe co powiesz w następne lato jak nie kupimy żadnego wartościowego zawodnika. Opieram się na liczbach hipotetycznych ale zbliżonych. Ale czy ja naprawdę wymagam czytania ze zrozumieniem od pierwszoklasisty? Czekaj sobie na haalanda XDD
Poza tym co ty pieprzysz o 150mln na pensje... 150/25=6. 6 brutto dostaje Pedri który ma jedną z najmniejszych pensji.... Ni uja ci się to nie kalkuluje. Ale wierz sobie dalej...

konto usunięte

0

@lucca87 twoją niesamowitą wiedzę o finansach podsumowała wiara w przyjdzie Neymara w to okno
XDDDDDDDDDDDDD

0

@LUPR
koleś 150-250 mln przekroczenia limitu płac - nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo masz z tym ogromny problem widzę

przekroczenie limitu płac to nie płace, ludzie, Chryste - nauczyłeś się czytać?

a czy ja ci pisałem gdzieś że Haaland na pewno przyjdzie? nie pisałem tylko że jest to możliwe ale zależy od wielu czynników- jego woli, jego pensji, tego ile rzeczywiście wyjdzie limit płacowy, czy pozbędziemy się dużo zarabiających piłakrzy jak coutinho, umititi itp. co nie wnoszą nic ale swoje pobierają

możliwe nie znaczy że faktycznie tak będzie

pisałem też że limit na płace będzie dużo większy niż 97 mln na ten sezon

skończ wreszcie bredzić bo nie umiesz czytać i masz problem z rozumieniem

konto usunięte

0

@lucca87 Nie będę dyskutował o finansach z osobą która myślała że w to okno da się zrobić transfer za ponad 100 baniek xd twoja wiedza jest ZEROWA. Ale jak widać okno w którym zamiast twoich przewidywanych transferów po setki baniek została zrobiona jedna wielka wyprzedaż, zostały uwypuklone wszytskie problemy nawet z rejestracją. Nic cię to nie nauczyło. Jak w następne okno nie przyjdzie żaden zawodnik za więcej niż 30mln to ile będziesz płakał w poduszkę? Nawet mi ciebie nie szkoda. Analogiczna sytuacja w to okienko kompletnie nic cię nie nauczyła...

2021: Nie stać nas na gotówkowe transfery, znacznie przekraczamy limity przez co nie mogliśmy podpisać GOATA i musieliśmy błagać na kolanach kapitanów o obniżki by zarejstrować DARMOWYCH graczy.
2022: Kupujemy najdroższego piłkarza na świcie, dajemy mu największą pensję na świecie i przy okazji dokonujemy kilku darmowych transferów, Oczywiście przedłużamy kontrakty z talentami dając im podwyżkę. I to wszystko po prawdopodobnym odpadnięciu w LM w fazie grupowej...
Serio?! Wierzysz w to?! Jesteś naiwny jak przedszkolak i masz zerowe pojęcie o tematach na które się wypowiadasz. Wrócę do tej dyskusji:)

0

@LUPR

ty ciągle mylisz pojęcia kasa to nie to samo co limity płacowe

i ciągle nie kumasz ze limit 97 jest na ten rok

za rok będzie wyższy, przedłużamy umowy z wychowankami dając im podwyżki ale znacznie więcej zaoszczędzamy pozbywając sie coutinho, umititi, lenglet itp. piłkarzy

a co złego w darmowych transferach? czy bayern ostatnimi laty źle na takich transferach wyszedł? oc lewy jest gorszy bo przyszedł za darmo, skoro można wziasc darmowego gracza co ma super poziom to tym lepiej

obojętne mi za ile przyjda jacy gracze, widze kilka braków aby byc w gronie tych najlepszych - TOP 6-8 i liczy sie aby neiktóre pozycje wzmocnic i zatrudnic w koncu fachowca na ławce a nie marnego trenera

wracaj sobie do czego chcesz, dziecinny i niedojrzały jesteś strasznie
a przede wszystkim wróć do podstaw czytania ze zrozumieniem bo kilka razy udowodniłeś że masz z tym problem duży

konto usunięte

0

@lucca87 Nie mylę żadnych pojęć. To ty nie umiesz czytać. Nie mamy ani kasy I powtarzam I przekraczamy limity. Obie rzeczy na raz! Nie ma szans na haalanda. Czyni zakładasz że odejdzie Coutinho, lenglet, umtiti itd? Prędzej pjanic wróci z wypożyczenia. Na nic nas nie było stać a teraz magicznie kupimy haalanda bo przecież limit będzie wyższy niż 97.... Ja pierdole. Tak będzie wyższy ale nie będzie wynosił tyle by go zmieścić. Skąd weźmiesz 600mln na transfer skoro można wydać 1/4? Jesteś chłopie tak naiwny że dam ci radę. Jak na placu zabaw podejdzie do ciebie facet z cukierkiem to nie bierz. To nie jest dobry gest...

0

@LUPR
koleś żegnam bo jesteś mega żałosny, naucz się czytać i pójdź na jakąś terapię może ci pomoże

narka

konto usunięte

0

@lucca87 brak argumentów=jesteś żałosny. Typowe:D jak to okienko i sytuacja z Neymarem nic cię nie nauczyła to tutaj terapeuta nie pomoże:/

0

@LUPR
jaki brak argumentów?
jak sytuacja z Neymarem?


koleś po prostu idę za radę którą kiedyś ktoś mi powiedział - głupim się ustępuje, więc ustępuje tobie bo nie widzę sensu dalszej gadki
nic do Ciebie nie trafia, czytać ze zrozumieniem dalej się nie nauczyłeś, matematyka też na średnim poziomie - to nie widzę tu płaszczyzny do dalszej dyskusji

narka

konto usunięte

0

@lucca87
"jak sytuacja z Neymarem?"
Nie załamuj mnie:(
serio mam ci przypominać jak planowałeś kadrę z NEYAMREM, Messim i Griezmannem?
OK.
https://zapodaj.net/43fc1f85fcbf7.png.html
Proszę.
Jeśli liczyłeś w maju na transfer Neymara mimo iż skala zadłużenia była wiadoma to dobitnie pokazuje to twoją wiedzę o finansach. Znafco:)
PS. Nie musisz się żegnać za każdym razem.

konto usunięte

0

@lucca87
No i jak naiwniaku mam cię brać na poważnie:D
https://zapodaj.net/429edbf5d615b.png.html
Grubo żeś odleciał, czas zweryfikował:/

0

@LUPR
koleś weź może odszukaj sobie wywiady z Laporta i sprawdź czy nie myśleli o neymar w tym sezonie, zanim przedłużył umowę?

mamy zadłużenie i co z tego? oswiece cię ale wiekszosc nawet dobrze zarządzanych przedsiębiorstw ma zadłużenie, ważne tylko aby leverage był na zdrowym poziomie


0

@LUPR
gdzie tu niby odleciałem?
garcia gra u nas gra, depay gra u nas gra, wijnaldum był blisko przejścia był

czy to że pisze ze laporta chyba mysli o albie tez i haaland to zakładam że na 100% tu bede? nie? alaby nie ma, haaland może bedzie pokaże przyszłość

rozumiem że oferty 40-50 mln za Olmo w ostatni dzień okienka wynikały z tego ze nie możemy:-p

skończ proszę do mnie pisać bo i tak wrzuciłem cie do ignorowanych i zblokowanych bo szkoda mi czasu na ludzi co nie umieją czytać i mają jakieś urojenie i swój wyimaginowany świat

poduczyć się dowiesz sie co to levarege, płynność, limity płacowe, EBITDA, dźwignia finansowa to pogadamy

na ten moment nie widzę płaszczyzny do rozmów bo nie gadam z ludź mi co prezentują tak niski poziom jak ty

konto usunięte

0

@lucca87 wywiad z Laportą xD A czy Lapcio w wywiadzie nie mówił że Messi na 100% zostanie. Został tak jak myśleli o Neymarze mając 1.5mld długu i przekroczone limity płac. Gówno znasz a się wypowiadasz. Twoje wszystkie przewidywania zostały wyjaśnione przez czas. Alaba od lutego jest dogadany z Realem a ty go tu w maju chciałeś sprowadzać:)
Wijnaldum był blisko....
Nie no hit, napisałeś że będzie na 100%. Nie ma go ze względu na.. o ironio FINANSE. Też byłem blisko wygrania w lotto, niestety 3 numerki się pomyliłem o 1;) Znafco:D Każdy normalny człowiek w maju, gdzie sytuacja była wiadoma i było wiadomo że będą tylko darmowe transfery bo nie ma kasy to ty pisałeś o Neymarze i Haalandzie.... Twoja wiedza o finansach jest zerowa. Wiceprezydent do spraw finansów powiedział że nie ma szans finansowych nawet na darmowego Mbappe a ty mi tu piszesz że Haaland za którego trzeba zapłacić 100 baniek więcej i dać mu większą pensję jest możliwy. A jak do transferu nie dojdzie to powiesz że nie mówiłeś że tu trafi tylko, że może trafić... Szkoda mi na ciebie czasu, jesteś zwykłym naiwniakiem który wierzy w każde info od sportu o haalandzie. Hit. Zerowa wiedzia, zerowa inteligencja i analiza faktów. Szkoda mi ciebie:)
PS masz mnie w ignorowanych a mimo to tu wchodzisz i sprawdzacz czy ci odpisałem:D
"kończę"

"a ja kończę z tobą rozmowę "

"żegnam"

"i to był już rzeczywiście mój ostatni wpis "

"na razie nie mamy pola do rozmowy "

"narka"

"narka"

" nie widzę płaszczyzny do rozmów "
Wymowne. Kończysz rozmowę 8 razy a i tak wchodzisz i sprawdzasz mimo ignorowania mnie:D śmieszny jesteś

konto usunięte

0

@lucca87 poza tym... Powiedziałeż że Haaland jest realny. Dzień później wiceprezydent do spraw finansów który wie oczywiście mniej od ciebie podaje, że nie ma szans na takich zawodników min 2 lata. Także twoja "wiedza" o finansach została zweryfikowana po jednym dniu xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?