La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2748 Culés

0

PSG w piątek znowu bez Messiego, a Messi znowu bez gola w Ligue 1.
No i pytanie kiedy wróci Ramos bo chcę zobaczyć duet legend w Paryżu.

0

@Katalonbar A Ramos z tego co czytałem ma wrócić do gry właśnie w piątek z Angers.

5

@Katalonbar Myślisz, że Leo się przejmuje tym, że nie będzie miał szansy na gola czy gole w Lique1? Myślę, że dla niego numer 1 jest reprezentacja i szansa na złoty medal na Mundialu, a póżniej wygrana w LM, a liga to raczej mu tak średnio bym powiedział zajmuje głowę.

3

@Katalonbar czyli tez w piatek przez niektore znane nicki na rambli: “Messi zupelnie nie ogarnal ligi francuskiej”, “Krystiano go przycmil swoim powrotem do United” i “ Krystiano szczelil Luksemburgowi 3 a Messi Urugwajowi tylko 1”

1

@Pilka_jest_okragla Ale to nie jest tak, że Leo nie ma swoich ambicji, bo na pewno chce się pokazać w innej lidze

0

@Pilka_jest_okragla No myślę że z mianem najlepszego zawodnika na świecie i grubym hajsem krojonym od arabów jednak chciałby wypaść dobrze na tle mimo wszystko farmerskiej ligi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?