- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1794 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1794 Culés
6
Zacząlem oglądać ponownie Breaking Bad, i już po trzecim odcinku stwierdzam że to absolutne dzieło sztuki jeśli chodzi o dramaty telewizyjne. Stwierdzam to po rodzinnej scenie, w której każdy kto chce się wypowiedziec trzyma przy sobie poduszkę. Niby tak nieznacząca scena a zagrana rozpisana tak fantastycznie że wbija w fotel. Czesto widze tu rozmowy czy warto zabierać się za ten serial szczegolnie po pierwszych odcinkach które wydaja się niektórym nudne bo nie popychają fabuły do przodu ale warto skupić się własnie na takich momentach, gdzie poznajemy bohaterów i ich motywacje.
3
@jareksk100 Krytycy filmowi uznają 2 pierwsze sezony za najlepsze i można się z nimi zgodzić. Ludzie mniej podziwiają głębię scen, a bardziej preferują akcję. A nie na tym fenomen tego serialu polega. Dla mnie "Breaking Bad" jest zbudowane z dziesiątek takich malutkich arcydziełek. Atmosfera serialu jest niepowtarzalna.
0
@jareksk100 no widzisz a ja za drugim podejściem zaciąłem się jeszcze szybciej niż za pierwszym. Za pierwszym dobrnąłem prawie do końca, za drugim nawet nie zmeczylem pierwszego sezonu. Za bardzo mnie te postacie wkurw****
1
@Comentateiro ja nie odczułem spadku jakości w poszczególnych sezonach, tu tez tkwi wielkośc tego serialu. Po zakończeniu nie czujesz że sezony były dorabiane na siłe. Właściwie cała przemiana bohatera domknęła się w piątym sezonie. Ale owszem, jest tyle fantasycznych scen jak ta którą opisałem. Niby nieznaczące i niepopychajace fabuły ale z drugiej strony świetnie ukazujące bohaterów, ich motywacje.