La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

0

Jak zagral Messi z Peru? Oglądał ktoś?

2

@betonito Wiesz, ciężko ocenić taki mecz, bowiem to była zażarta walka o trzy punkty, ja myślałem, że to będzie mecz na lajciku ze strony Albicelestes, że będzie cały czas bombardowanie bramki Peru, a tu mecz na zawał serca, przecież Peru miało karniszonka. Leo??? Jak to Leo, czyli cały czas grał w okolicach środku boiska, już w pierwszej akcji to powinen mieć bramkę, ale Di Uszaty nie dał Mu piłki zwrotnej, nosz kurwa, cały Di Maryśka, Di Maryśka albo gra sztosik, albo jest najgorszym zawodnikiem na boisku. Albicelestes oddała tylko dwa celne strzały na bramkę Peru, właśnie jeden strzał z rzutu wolnego to zayebał D10S, typowa walka o punkty, cały czas capoeira, karate kyokushin, masa niecelnych podań ze strony drugiej linii Albicelestes, taki mecz, żeby go tylko odbębnić, na odpierdol się, ale dzięki temu zwycięstwu to Albicelestes mogą zacząć przygotowania do katarskiego turnieju, mecz w wykonaniu D10S wg mnie na mocną szóstkę, szału nie było, ale tragedii również.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?