- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1431 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1431 Culés
4
Ostatnich 5 mundiali (od 2002 roku):
Europa - 13 miejsc na podium na 15 możliwych (4 razy mistrzostwo, 4 razy vicemistrzostwo, 5 razy trzecie miejsce).
Ameryka Południowa - 2 miejsca na podium na 15 możliwych (1 raz mistrzostwo, 1 raz vicemistrzostwo).
Same Niemcy mają mistrzostwo, wicemistrzostwo i dwa 3 miejsca, czyli więcej niż cała Ameryka Południowa razem wzięta.
Dla porównania w latach 1974 - 2002 poza jednym (!) mundialem (1982 gdzie Brazylijczycy przegrali mecz o 3 miejsce z Polską) zawsze przynajmniej jedna drużyna z Ameryki Płd. znajdowała się na podium mistrzostw świata!
Kiedyś zawsze ktoś z Ameryki Płd. był na podium MŚ, teraz są tam okazjonalnie. Ale i tak znajdują się "Janusze" piłki nożnej, którzy twierdzą, że Ameryka Płd jest lepsza od Europy.
Kurtyna.
13
@baartekk97 Kurtyna zakryła ograniczonego autora tego wpisu.
Nie ma praktycznie takich ludzi. Niektórzy twierdzą tylko, że grupa eliminacyjna w Ameryce Płd jest trudna i nie ma zespołów typu San Marino.
A jak czytasz jakieś najgłupsze wpisy na necie i dowartościowujesz się w ten sposób, to świadczy raczej o Tobie.
Kurtyna
0
@baartekk97 O Ty ignorancie! A dlaczego zapominasz, ze w Boliwii gra się w bardzo ciężkich warunkach? Nie wszyscy by tam dali radę, na pewno nie europejczycy. Właśnie to potwierdza wyższość drużyn z Ameryki Pld nad Europejczykami