La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

2

Ciągle są tacy, którzy winią Laporte o odejście Messiego, a ja powiem tak szkoda ale widocznie tak musiało być. Zacząć nowy etap trzeba to zrobić bez Messiego, bo z Messim byliśmy przewidywalni wiem, że nie raz nas ratował ale ostanie dwa sezony było człapanie po boisku i skulanie głowy jako kapitan. Dziękuję mu za wszystko z całego serca i to się nie zmieni kocham go ale czas na zmiany. Dajmy czas Panu Laporcie ja w tego Pana wierzę.

4

@Robert1603 dokładnie tak. Trzeba od nowa budować Barce. A ja żałuję tego, że nie odszedł dwa lata temu lub rok, gdy chciał, odszedłby w piękny sposób, z ceremonia dla najlepszego piłkarza w historii. Dodatkowo, Barca by dużo zaoszczędziła na jego kontrakcie i dostała by dobra kasę z transferu.

A tak ani wilk sytu, ani owca cała..

1

@Robert1603 Ja właśnie trochę nie rozumiem, Messi to top piłkarz, wiadomo że nie tak szybki, młody, zwinny itd jak kiedys ale jednak nadal top. I myślę że lepiej by było jakby został ponieważ młodzież przy takim piłkarzu się mega rozwija i tylko motywuje i do tego Messi by miał motywację. Dodatkowo przez te dwa sezony był nadal dominatorem La ligi i nas wyciągał z trudnych chwil... Ale to tylko moja opinia.

0

@Robert1603 powiem Ci że nie wszystko mi się podoba co robi Laporta, lecz ile czasu daliśmy Bartomeu na niszczenie klubu, ile lat?
A teraz się oczekuję ze Laporta zrobi wszystko raz dwa. Może dajmy mu trochę czasu, a czy to dobrze czy nie że on rozdaje karty to czas pokaże.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?