- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
CLS63AMG
9
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
7
Podobno dziś ma wyjść nextgenowy patch do Wiedźmina 3 na konsole nowej generacji PS 5 i Xbox Series X / S.
https://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/85213875.jpg
@macio_944 @clyde @marcin62 @MesQueUnClub_87 @Shroud @Ghotti @masq
1
@Jakchcesz Czekam na wydanie typowo pod PS5, które ma pojawić się planowo w grudniu.
0
@MesQueUnClub_87 Jeśli masz wersje na starszą generacje to będziesz mógł pobrać patcha za free chyba i będzie ok :)
0
@Jakchcesz a wiesz coś może o zupgradowanej wersji na PC?
0
@Jakchcesz A jak to jest, że teraz wypuszczają jakiegoś patcha, a przecież wydanie next-genowe jest niby na końcówkę grudnia zaplanowane? to czym się będzie różnić ta wersja od tamtej?
https://www.gry-online.pl/gry/the-witcher-3-wild-hunt/z83579#ps5
2
@Mr8lack Nie mam pojęcia niestety jak to będzie wyglądało :/
@MesQueUnClub_87 jeśli posiadasz Wiedźmina na PS 4 np. to jeśli plotki okażą się prawdą to dzisiaj będziesz mógł ściągnąć patcha na PS 5 i grać w ulepszoną wersje. A ta wersja grudniowa będzie dla tych którzy nie mają Wieśka i będą sobie chcieli kupić już typowo na PS 5. Tak chyba to Redzi tłumaczyli, generalnie chodzi o to żebyś 2x nie płacił za tą samą grę jak już raz kupiłeś :)
1
@MesQueUnClub_87 też nie wiem czym to ma sie różnic. Ogólnie CDP mowil ze jak ktos ma old gena to dostaje patch za friko wiec nie wiem sam juz. Stawiam ze jest błąd z tą datą 19.10 po prostu @Jakchcesz @clyde
0
@Jakchcesz a cyberpunk dalej w lesie
1
@Joe_Pesci Ano niestety, przeszedłem już 2 razy i czekam na jakieś DLC ale narazie dostałem od Redów kurtkę i skórkę Silverhanda xd
0
@Jakchcesz w takim razie muszę się pośpieszyć z FarCry6. ^^ @Ghotti widziałam na fb, że ma wyjść ale że tak szybko to nie myślałam. Widziałam tylko okładkę i że wkrótce xD
0
@clyde stawiam, że to błąd ale sie okaze jutro/dzis wieczorem
0
@Ghotti ale co się jaram to moje :D
0
@clyde Jak ten nowy Far Cry? ja się trochę waham właśnie :/
A Ty się nie mądruj @Ghotti, bedzie dzisiaj
1
@Jakchcesz sam się nie mądruj się. o! FC kotlet z mikrofali dla mnie
0
@Jakchcesz trochę podobne do FC5 ale klimat i ogólnie gra bardzo mi się podoba. Nie słuchaj @Ghotti bo on nie może kupić dachówki i jest sfrustrowany.
0
@clyde ZAŁATWIŁEM WŁAŚNIE! HA! KURŁA!
0
@Ghotti hahahaha xD
0
@clyde zatkało kakało co? ;]
0
@clyde Ja nie lubie @Ghotti przez najbliższe 2 dni, ma u mnie bana za mądrowanie się.
1
@Jakchcesz ić poskarż się mamie, a nie czekaj juz to zrobiłeś ...
0
@Ghotti nic mi nie zatkało, bo zaraz o coś innego będziesz beczał :*