La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

4

Daje sobie obie rękę obciąć, że gdyby mecz At.Madrid-Liverpool był w środę i TVP miało do wyboru:
Benfica-Bayern, lub At.Madrid-Milan wybór padłby na mecz Bayernu. Bo gra tam nasz Robert :D

0

@AmigoBlancos no i rękę miałbyś nadal na swoim miejscu

0

@AmigoBlancos ale żeby tak naszego Polaka rodaka nie lubić? Eh to super grajek pokera Realowi strzelił. Jak byłem młody myślałem że Polska nigdy nie będzie mieć grajka na światowym poziomie. A tu się Lewy pojawił zdobywca ZP i być może przyszłej złotej piłki. Eh powinnismy się cieszyć i doceniać naszego Roberta, bo może być tak ze długo nie będzie takiego grajka.

0

@AmigoBlancos Czy uważasz, że gdyby były np. 2 mecze jednocześnie transmitowane Bayern-Benfica i Atletico-LFC to który miałby większą oglądalność? Co by nie mówić większość ludzi w PL wybierze Bayern z uwagi na Roberta. Ja od siebie dodam,że mnie mecze Atletico strasznie nudzą i też bym wolał Bayern obejrzeć.

0

@dasouzar11
Gdzie ja napisałem, że nie lubię, lub niedoceniam Roberta Lewandowskiego?

konto usunięte

0

@AmigoBlancos pewnie wybraliby Bayern-dinamo zamiast psg-city. Dobrze że nie będzie takiego wyboru:D

0

@AmigoBlancos Nie żeby coś ale wydaje mi się że mecz Atletico Liverpool to mecz na 0-0 więc byłoby to słabe jeżeli by wybrali taki mecz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?