La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

8

Zamiast zbierać hajs na Haalanda to Laporta powinien zbierać na Ten Haaga. Gość kapitalnie pracuje z młodzieżą. Kilka lat temu każdy zachwycał się De Ligtem, De Jongiem i Van De Beekiem. Opuścili Ajax, ale żaden z nich nie zrobił jak na razie tak wielkiej kariery jaką im wróżono. A tymczasem w Amsterdamie pojawili się Gravenberch, Martinez, Timber, Schuurs czy Alvarez. Za każdego z nich zaraz przytulą po kilkadziesiąt milionów. Na największą gwiazdę wyrasta Antony, która sprawił że zapomniano o Ziyech. Natomiast transfery takich graczy jak Haller, Berghuis czy wcześniej Tadić i Blind pokazują że trener ma koncepcję do której potrafi dobrać sobie piłkarzy także w sile wieku. Gdybyśmy wyszli z grupy w LM i dostali Ajax, to mogłoby się skończyć największą kompromitacją w historii.

konto usunięte

1

@Pressinho gorzej niż z Bayernem nie będzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?