La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

3

ehh jakby się udało bombla i kuczinio sprzedać zimą i za ten hajs kupić de lajta albo hochlanda.. szejku z newcastle dopomóż

konto usunięte

2

@Transu96 sprzedac to ty se mozesz ta smiertelke+4 z kd+2 co w niej chodzisz na 43lvlu

0

@Transu96 Może starczyłoby na haracz dla Raioli.

0

@Rust_Cohle jakbyś zobaczył moją łuskę na plu to byś z wrażenia się schował pod kamień

konto usunięte

0

@Transu96 takie to sellam u handlary.

0

@Rust_Cohle ty kochel to mój stary avek XD

konto usunięte

0

@Encore nie wiem o czym mowisz

0

@Rust_Cohle Dejpi ma ssa jak go mam w 2017 Xd

konto usunięte

0

@Encore myslisz, ze o tym nie pamietam?

0

@Encore szanujmy się, jedyny legitny avatar jaki miałeś
https://streamable.com/bv3lo

0

@Transu96 Wróce do niego niedługo

konto usunięte

0

@Encore tylko mojego nie zgapiaj

konto usunięte

0

@Encore kijowy.
Ja mam dwa fajne z Tomem.
Jeden znas, a drugi sobie czeka

0

@Rust_Cohle To daj jakiś to se wrzuce

konto usunięte

1

@Encore
https://zapodaj.net/72705f37f7f9f.jpg.html
Chociaz do Ciebie to bardziej Arthur pasuje xD

0

@Rust_Cohle Pózniej wrzuce bo nawet nawet

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?