La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

6

@masq "https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10777398#comment-10777470

" Udowodniłem, ze Ronaldo ma tam podaj o 20% lepszą statystykę, to się kłóciliście z innym typem, że bodajże 19% bo ułamek można zaokrąglić w drugą stronę xD To już był szczyt żenady. Za każdym jednym razem masz ten sam wpis jak mewy w gdzie jest Nemo "daj daj daj daj daj" źródło. Nigdy nic merytorycznie nie wniosłeś do dyskusji w historii tej strony. Jak wrzucę statę i dodaję, że jest o 20% lepsza to się kłócisz, ze o 19. Szczytem bezczelności jest proszenie o źródło czegoś tak prostego do znalezienia jak gole danego zawodnika".


ty chyba masz tak, że jak w danym dniu nie umniejszysz Messiemu to chyba dzień stracony. I do tego kłamiesz. Różnica w karnych niestrzelonych to 6%.

https://www.transfermarkt.pl/lionel-messi/elfmetertore/spieler/28003

https://www.transfermarkt.pl/cristiano-ronaldo/elfmetertore/spieler/8198"


A teraz twoje komentarze:

masq
@Bagsik88 wiesz co dlatego, bo jestem też człowiekiem. Nie jestem nieskazitelny. Czasem się pomylę, zmienię zdanie. Ja wiem, że Ty jak coś w głowie sobie uroisz to do samej śmierci będziesz tak samo myśleć. Ja tak nie mam. Druga sprawa byłem święcie przekonany, że miałem nie odpisywałem Molmasowi i mekstonowi, bo oni mnie obrażali personalnie. Z tego co pamiętam (choć mogę się mylić) to Tobie miałem nie odpisywać w konkretnej dyskusji, bo męczyłeś bułę. To była chyba ta dyskusja, gdzie Cie złomował ściah. Ale zaznaczam mogę się mylić. Psychofanów Messiego jest tu sporo. Ja Was już zwyczajnie mylę. Jedyne co jestem pewien to na 1000% Qlewerowi nie odpisuję, bo napisał mi na priwa wyzwiska, a potem jeszcze skłamał, że kulturalnie zadał pytanie, a ja nie odpisuję, więc wkleiłem to 'kulturalne' pytanie na LR. Potem jednak wyszło , że on ma jakieś zaburzenia (nie rozumie sarkazmu, hiperboli, przekąsu tylko wszystko dosłownie), więc trochę mu odpuściłem. Tak czy siak tu masz ogólnie wytłumaczenie czemu Ci odpisałem.


masq
@Bagsik88 Szkoda tylko, ze to nie ta dyskusja. 20% nie dotyczyło karnych przecież. Kolejna manipulacja. Nie magazynuję dokładnie każdego wyjaśniania Twojej osoby bo bym musiał mieć w głowie archiwum wielkości CN, ale z tego co mi świta chodziło ile bramek dla repry każdy z nich strzelił. I z obliczeń wychodziło, że jak Messi jakims cudem doczłapałby się do 100 bramek to Ronaldo miałby ich 120 co jest różnicą kolosalną. Nowogranatowi nie mogą tego zdzierżyć jak bardzo Ronaldo w reprze odstawił Messiego. Szczerze mówiąc nie chce mi się o nim gadać. Moje dyskusje mają wartość merytoryczną o na niekorzystnym gruncie spotykają się ze sporą aprobatą, a Twoje to najazd na danego użytkownika, którego nie lubisz. Nie kierujesz się tym co jets logiczne, mądre czy generalnie coś z czym się zgadzasz. Po prostu masz tutaj w głowie zamarkowanych ludzi,z którymi się nie zgadzasz, bo lubisz się kłócić i tyle. Zresztą nie ma już chyba sensu gadać o Messim o ile nie jest to coś związanego z Barceloną jak np. były kulisy negocjowania przez niego kontraktu. Nie jest to ani zawodnik Barcelony ani potencjalny przyszły zawodnik Barcelony. Bardziej interesują mnie Olmo czy Sterling na ten moment. "

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10783529#comment-10784015
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10819534#comment-10823945

Widzisz różnice? Tak samo jak dałem długi komentarz o Messim to też dałem linki do stron bo nie mam problemu by udowodnić swoją teorię. A ty masz...to, że na 10 razy ktoś 9 razy kłamie, a raz daje prawdziwe zdanie to mu nie wierzyć jak umie to potwierdzić? Albo w drugą stronę....10 razy ktoś daje teorię i 9 razy prawdziwa to 1 raz nie może kłamać? Kolejny powód to dobry artykuł, dobra książka czy reportaż mają zamieszczone przypisy lub informacje skąd czerpana jest wiedza....rozumiem, że swoich dłuższych komentarzy nie uważasz za wartościowe?

masq
@Rewolucja123 ta widać w ciul. Strasznie mały człowieczek z ciebie taką zawiścią ziać do kogoś. Już 2 komentarze o tym napisałeś.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10824415#comment-10824579
Hmm to jak cie nazwać skoro tak ciągle piszesz o Leo?


masq
13 września 2021, 19:46
@arasz1819 ta niezdrowa fascynacja jak to nazwałeś moja i ściaha dostała łącznie 170 lajków w 2 komentarzach i to na stronie kibiców Barcelony, więc owocna jest hipoteza, że w środowisko neutralnym przewaga była jeszcze większa. Jeśli zdołała się tutaj przebić to musiała za sobą nieść wiele niewygodnej dla fanboyi Messiego, ale jednak bardzo mądrej treści. Frustratem jest raczej osoba, która stosuje wycieczki osobiste jak robisz to ty od 3 dni. Ja pokazuję klasę nie zniżając się do tego poziomu. Jestem ponad tym.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10648586#comment-10649050


masq
@Jakchcesz ale zobacz na reakcje ludzi. Wczoraj spusty nad Messim,a dzisiaj Ronaldo, który nie bierze nawet udziału w walce o ZP o już wyśmiewanie, że w swoim stylu słabo, ale z golem, o Lewym już nawet nie mówie te komentarze są wręcz niesmaczne.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10824448#comment-10824480

Czyli jak forum jak ci pasuje to jest ok, jak nie to jest złe.

0

@Bagsik88 Umówcie sie na jakieś fame MMA to wam przejdzie chłopaki :D

1

@sebo939 Dzięki za podpowiedź.

4

@Bagsik88 tutaj nikt nie traktuja powaznie masq

2

@Bagsik88 a kogo to obchodzi? Nie macie co z życiem robić, że takie dyrdymały ? Przedszkole

2

@Bagsik88 ale wy dzieci jesteście jeden z drugim. Żenada. Zespół Łzy powinien być sponsorem tej strony

1

@amanter Bierze, dlatego to wstawiłem.

1

@ElPonczato @puyol_presidend5 Jakoś takich Waszych komentarzy nie widziałem jak kolejny raz są pseudo dyskusje o LGBT, skuteczności szczepień lub o polityce.

0

@Bagsik88 porownuj politykę, lgbt i szczepienia do dyskusji randomów który kopacz jest lepszy. Jest 9.35 a Ty już made my day xD. Gratulacje, wygrałeś talon

1

@ElPonczato Hmm jak tak bardzo ci przeszkadza to jest opcja ignoruj lub nie czytaj to po pierwsze. Po drugie: głównie ci sami użytkownicy 150 razy przerzucającą się, że _PO jest złe, nie bo PIS....a jak są wybory to ok 50% jest frekwencji....albo w x kraju tyle szczepień, a tyle zachorowań, ale odp, że szczepienia nie są od rozsiewania wirusa itd Tak masz racje to ma znaczenie. 9:42 zrobiłeś mi dzień, wygrałeś talon.

1

@Bagsik88

można też pięknie dodać wybiórcze odpowiedzi na komentarze. Kiedy pisał, że Ronaldo nigdy nie sugerował miłości do żadnych barw klubowych - jak niżej

"Od klubu, który 'kocha'. Ronaldo nigdy nie sugerował miłości do żadnych barw klubowych. Różni ich tylko to, że czyny Ronaldo był spójne z jego słowami w przeciwieństwie do Messiego."

na co przytoczyłem mu fragment w którym Ronaldo o tym mówi

"Stara miłość nie rdzewieje, Ronaldo też nie przestał darzyć sympatią klubu, w którym spędził sześć sezonów. - Kocham Manchester. Mam nadzieję, że pewnego dnia tam wrócę - wyznał Portugalczyk."

albo jak niżej można:

"- Kocham Manchester United. Wszyscy to wiedzą, bo mówiłem to wiele razy - powiedział Ronaldo w rozmowie z "Daily Mail"."

albo o tym, że Totti kochał Romę, więc grał za darmo - i znowu nie było nawet najmniejszego wycofania się z tych zdań ani odpowiedzi. Przecież to są informacje na których buduje swoje tezy odnośnie miłości Leo do Argentyny i Barcelony.

Sam lubi mówić o faktach i argumentach, ale tylko tych wygodnych, i nie zawsze dobrze opisanych - jak np. kwestia jego interpretacji wywiadów z Messim.

2

@mekston Dokładnie. To nie pierwszy raz tak, a najlepsze jest to jak czas go wyjaśnia. Barcelona miała grać lepiej w obronie bez Leo, raz wyznacznikiem formy są statystyki jak Messi w tym aspekcie słabo, ale w przypadku Pedriego i innych młodych tak nie twierdził.....albo niby to, że go obrażałeś. To już wyższy poziom abstrakcji @masq

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?