La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

0

Hej ludziska. Ciekaw jestem waszych opinii na temat mojego pomysłu . Uważam że rynek obecnie daje szansę nieco ryzykowną na przebudowę i szybki powrót na szczyt . Mamy trzy pozycje które wymagają wzmocnienia w trybie teraz żeby walczyć o ligę mistrzów. Środkowy napastnik/ pomocnik defensywny/ środkowy obrońca. (Tak wiem boki obronu też są smutne ,niemniej uważam że dest da radę zwłaszcza w ewentualnej rotacji z Alvesem, a alba to wciąż topowy lo chociaż wiekowy. Proponuje hallanda (75 milionów) pogbe (kończy się kontrakt więc do wyciągania) rüdiger (za darmo jeśli nie przedłuży kontraktu. Żeby to sfinansować powiedzmy kredyt 200 milionów maks(tyle starczy na transfery i na część pensji ). Przy sprzedaży umtiegeo lengleta Coutinho Roberto kasa na wypłatę się znajdzie . Transfery zwrócą się w dużej mierze z samych koszulek .
Ter Stegen
Dest araujo rüdiger alba
Pogba
De jong pedri
Ansu halland Depay

Ten skład z trenerem xavim mógłby walczyć o ligę mistrzów. Przyszły by trofea przyszłaby kasa. Do rotacji zostaje mingueza pique balde gavi busi Aguero Dembele

konto usunięte

4

@smieszek Heh, smieszek z Ciebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?