La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2146 Culés

konto usunięte

27

Jakby Rockstar wypuścił remastery III, VC i SA z taka fizyka i ogólnie realizmem jaki jest teraz, albo na poziomie sprzed 5 lat to to nie byłyby już remastery tylko jakby nowe części gry. Lepiej, ze poprawili w miarę możliwości tekstury, światło, renderowanie itd. a zostawili styl taki jaki był pierwotnie. Klimat tych gier zostaje zachowany i to najważniejsze, bo my w większości te gry kochaliśmy za klimat. Ja nie wyobrażam sobie zagrać w San Andreas z taka fizyka i realizmem jak np w RDR2. Czułbym jakbym grał w inna grę.
W przyszłości będę musiał przetestować odświeżoną trylogie, na pewno!

2

@DaPidejpi Bardzo dobrze to opisałeś dejpi.Nawet herba Ci dam.

1

@DaPidejpi Klimat tych gier zostaje zachowany? Nie kojarzę, żeby były plastusie w pierwowzorze xD
https://ibb.co/Ct986Wq

konto usunięte

3

@Encore z tym herbem to nie przesadzaj Enkor. Lepiej daj go mi

konto usunięte

1

@4drian0 ty chyba nie wiesz jak VC oryginalnie wyglada. Idealnie to pasuje jako odświeżenie

konto usunięte

0

@Rust_Cohle zazdrościsz, bo enkor wie ze ja jak zwykle w punkt, a ty żebrzesz o lajki

3

@DaPidejpi no i to jest świetna opinia a nie tego bydła co widzę w internecie. Trójka i VC wyglądają dobrze, natomiast SA według mnie będzie wyglądać najlepiej, czyli bardzo dobrze. Z przyjemnością zagram w te trzy części i wiem że bede się dobrze bawił.

konto usunięte

0

@VegetaPolska dziekuje za wyrazy uznania. Ja w przyszłości tez będę musiał to ograć. Pewnie w przyszłym roku dopiero, ale ogram :D

0

@Rust_Cohle No dobra masz ale jednego tylko

konto usunięte

0

@Encore ale zes lipę Patryk odwalił…

0

@DaPidejpi Jestem zbyt dobrym człowiekiem dla was

konto usunięte

0

@Encore chcesz się przypodobać do watahy młodych wilków

0

@DaPidejpi Oj ja to już nie musze

0

@DaPidejpi No właśnie ty wyglądasz na tego co ćpie Copium, jeżeli uważasz to za idealne odświeżenie. Może przejrzysz na oczy, kiedy Tommy trafi do Fortnite jako nowa postać xD

PS Nie zapomnij złożyć preordera na Remaster GTA V. Klimat jak i fizyka został zachowany, nic tylko kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

0

@Encore dzieki.
A @DaPidejpi dalbys mi tez pod tamtym postem herba?

konto usunięte

0

@DaPidejpi ale nie za taka cenę, ludzie…

konto usunięte

0

@4drian0 ty palisz crack gosciu
@Rust_Cohle zastanowie się…
@Mr8lack jeden remaster kosztuje zawsze 100zl, a tu masz 3 za 270zl

konto usunięte

0

@DaPidejpi to i tak za dużo XD ciekawe dlaczego nie wypuszczą każdego osobno za ta stówkę

0

@DaPidejpi ty masz problemy ze wzrokiem gościu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?