- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2146 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2146 Culés
27
Jakby Rockstar wypuścił remastery III, VC i SA z taka fizyka i ogólnie realizmem jaki jest teraz, albo na poziomie sprzed 5 lat to to nie byłyby już remastery tylko jakby nowe części gry. Lepiej, ze poprawili w miarę możliwości tekstury, światło, renderowanie itd. a zostawili styl taki jaki był pierwotnie. Klimat tych gier zostaje zachowany i to najważniejsze, bo my w większości te gry kochaliśmy za klimat. Ja nie wyobrażam sobie zagrać w San Andreas z taka fizyka i realizmem jak np w RDR2. Czułbym jakbym grał w inna grę.
W przyszłości będę musiał przetestować odświeżoną trylogie, na pewno!
2
@DaPidejpi Bardzo dobrze to opisałeś dejpi.Nawet herba Ci dam.
1
@DaPidejpi Klimat tych gier zostaje zachowany? Nie kojarzę, żeby były plastusie w pierwowzorze xD
https://ibb.co/Ct986Wq
3
@Encore z tym herbem to nie przesadzaj Enkor. Lepiej daj go mi
1
@4drian0 ty chyba nie wiesz jak VC oryginalnie wyglada. Idealnie to pasuje jako odświeżenie
0
@Rust_Cohle zazdrościsz, bo enkor wie ze ja jak zwykle w punkt, a ty żebrzesz o lajki
3
@DaPidejpi no i to jest świetna opinia a nie tego bydła co widzę w internecie. Trójka i VC wyglądają dobrze, natomiast SA według mnie będzie wyglądać najlepiej, czyli bardzo dobrze. Z przyjemnością zagram w te trzy części i wiem że bede się dobrze bawił.
0
@VegetaPolska dziekuje za wyrazy uznania. Ja w przyszłości tez będę musiał to ograć. Pewnie w przyszłym roku dopiero, ale ogram :D
0
@Rust_Cohle No dobra masz ale jednego tylko
0
@Encore ale zes lipę Patryk odwalił…
0
@DaPidejpi Jestem zbyt dobrym człowiekiem dla was
0
@Encore chcesz się przypodobać do watahy młodych wilków
0
@DaPidejpi Oj ja to już nie musze
0
@DaPidejpi No właśnie ty wyglądasz na tego co ćpie Copium, jeżeli uważasz to za idealne odświeżenie. Może przejrzysz na oczy, kiedy Tommy trafi do Fortnite jako nowa postać xD
PS Nie zapomnij złożyć preordera na Remaster GTA V. Klimat jak i fizyka został zachowany, nic tylko kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore dzieki.
A @DaPidejpi dalbys mi tez pod tamtym postem herba?
0
@DaPidejpi ale nie za taka cenę, ludzie…
0
@4drian0 ty palisz crack gosciu
@Rust_Cohle zastanowie się…
@Mr8lack jeden remaster kosztuje zawsze 100zl, a tu masz 3 za 270zl
0
@DaPidejpi to i tak za dużo XD ciekawe dlaczego nie wypuszczą każdego osobno za ta stówkę
0
@DaPidejpi ty masz problemy ze wzrokiem gościu.