- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
9
Kiedyś to było - fantastyczne spotkanie przeciwko The Beatles rozegrał Dymitar Berbatow. Bvlgari (kocham zapach tej wody!!!) został bohaterem United zdobywając hattrick i w pojedynkę rozprawiając się z ekipą The Beatles. Był pierwszym zawodnikiem Man Utd, który strzelił trzy gole The Reds od 1946 roku.
Klub z Anfield tego dnia nie odstawał od rywali. Steven Żerard w ciągu sześciu minut doprowadził do wyrównania, ale ostatnie słowo należało do wspomnianego Teodora Żiwkowa /Berbatowa.
Był hattrick Berbatowa, to w rewanżu takim samym wynikiem popisał się Tulipanek Dirk Kuyt URSZULA - Sweet sweet tulipan 1986r. / URSZULA - Sweet,sweet tulip / 1986yr - YouTube
Holender był z kolei pierwszym zawodnikiem LFC, który uzyskał hattrick przeciwko Man Utd od 1990 roku, gdy Peter Beardsley trzykrotnie pokonał bramkarza Czerwonych Diabłów. Fantastyczne spotkanie rozegrał również "nasz" El Gnato, który rozrywał obronę rywali, ale tego dnia nie trafił do siatki.
To był sezon, kiedy Man Utd przez pierwsze 23 mecze był niepokonany w lidze. Dopiero w lutym bezzębne Diabły doznały pierwszej porażki i tylko z czterema przegranymi na koncie zakończyły sezon. Jedna z nich miała miejsce właśnie na Anfield. Ale Chapeu Bas dla Egipcjanina, wczoraj rozkurwił system operacyjny Windows XP Home!!!
Dobra, już nie płodzę, bo żem się z rana nakurwił C2H5OH i nawet nie wiem, o czym pierdolę do Waszmości!!! Ahoj, widzimy się podczas meczu Aleves vs Barça - zdrówka życzę :)
2
@Don-Corleone szkoda, ze Liverpool 7 nie wcisnął to fajne memy z Cristiano by były, ale z drugiej strony te 5:0 to idealny wynik dlatego, ze nie zwolnią Ole Gunnara. Walka o mistrza będzie między City, Chelsea i Liverpoolem. Tak jak myślałem. Bardziej się obawiam The Reds jako kibic The Blues. Klopp w tamtym sezonie pokazał, ze z ciągłymi kontuzjami i brakiem obrony wyciągnął 3 miejsce w lidze
2
@DaPidejpi Ja jako kibic The Reds w Premier League, chociaż z nich mogę być dumny. Jurgen od lat robi tam robotę trzeba przyznać i wycisnął maksa z tych piłkarzy co ma, owszem bywały gorsze momenty ale to były tylko momenty a nie jak tutaj ciąg.
1
@Coutinho007 No tak samo jak ja z Chelsea. Przynajmniej jakiś plus jest w tych ciężkich czasach z Barcelona. Liga Mistrzow gdzie mało kto się spodziewał, teraz lider tabeli, wyszli z dołka małego i ostatnie 2 mecze to 12 bramek wiec idealnie na podbudowanie. Bardziej bym chciał Premier League ze względu, ze od 2017 nie wygrali i jednak pokazać sile na przestrzeni całego sezonu z tak mocnymi rywalami o czymś świadczy. Klopp budował te drużynę od 2015 do 2017-2018. Od tamtej pory tylko ulepsza. W tamtym sezonie był dołek, ale i tak wycisnął maxa z tym co miał przecież. Co chwile kontuzje, a i tak 3 miejsce było.
Chelsea, City, Liverpool, Juve, Bayern, Atletico, Real - te kluby maja spokój z trenerami, a my to ehh
1
@DaPidejpi My to możemy jedynie walczyć z Realem ale Betis obecnie jak równy z równym i bić się z nimi o miejsce w Tabeli.
1
@Coutinho007 piękny czas w sumie. Zobaczymy ilu jest prawdziwych kibiców. Syf jest od kilku lat, ale tak jak teraz to jeszcze nie było. Przynajmniej czystki się zrobią
1
@DaPidejpi Dokładnie. Coś w tym jest powiedzeniu, że "Jeżeli nie umiesz mnie zaakceptować mojej najgorszej wersji, nie zasługujesz na moją najlepszą"
1
@Don-Corleone Wzajemnie Don, polecam mniej Alkoholu ale po wczorajszym nawet rozumiem cię ;)