La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

0

Na poczatku sezonu myślałem, że wystarczy ograć młodych i Barca jakoś da radę, za rok czy dwa.
Ostatnio jednak zmieniłem zdanie i mam wrażenie, że zarząd musi stanąć na głowie, żeby wzmocnić kadrę.
Nie wiem skąd oni wezmą na to kasę, ale chyba będą musieli się jednak trochę sprzedać, bo może czekać nas los tylko trochę lepszy niż Arsenalu, MU czy Milanu, po utracie złotego pokolenia.
Jeśli do Realu trafi Mbappe i Haaland, ktoś im to dobrze poukłada, to będą nas trepować, kiedy chca i jak chcą.
Żeby się temu przeciwstawić, nie wystarczy zatrudnić średniego obrońcę i DMa po kontrakcie.
Poza tym, w ogóle nie wiadomo czy na 100% te nasze dzieciaki zostaną przyszłymi filarami zespołu.

0

@RosjaninBut A pod koniec sezonu jak Barcelona zaliczy kilka dobrych spotkań, gdzie będą brylować Dest, Pedri czy Fati to też zmienisz zdanie?

0

@Zoker Nie, już widziałem wystarczająco.
W dzisiejszej piłce są kluby z wielką kasą i bardzo mocnym składem. Nie da rady rywalizować średniakami na dłuższa metę.
Klub straci pozycję, jesli latami będzie ogrywał rzekomych przyszłych cracków.
To sprawa czysto biznesowa, musi być kasa na wzmocnienia i wypłaty, albo za chwilę lepsi piłkarze nie będą chcieli tu przychodzić.
Historia pokazuje, że jak się upadnie bardzo nisko w wielkiej piłce, to trudno wrócić blisko szczytu.
Dlatego uważam, że w klubie pewnie mają tego świadomość i będa próbować zrobić jakiś deal, żeby kasiora popłynęła.

1

@RosjaninBut kadra nie jest zła - może nie na walkę o LM ale już o LL to zdecydowanie tak. Tylko z tych zawodników trzeba wyciągnąć maks możliwości. Trzeba mieć jakiś pomysł na granie. "Dzida do Depaya" się nie sprawdzi. Olewanie drugiej linii, która zawsze była naszym mocnym punktem, również nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?