La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1157 Culés

5

Choooy, wybieramy kultową piosenkę swego pokolenia, Wy wolicie jak się ktoś trzyma za torbulca, mam na myśli "polskich raperów" ale choooy - Wasza brocha!!!

Numero Uno The Sex Pistols – „Anarchy In The U.K.”
Jak piosenka zaczyna się od słów „I am an antichrist”, albo może stać się hymnem pokolenia, albo… nie no, nie ma innego wyjścia. Przy czym Johnny Rotten śpiewa jednocześnie beznamiętnie i jakby chciał wszystkich zatruć jadem.

Utwór wywołał spore zamieszanie w Anglii, ponieważ w tekście muzycy zachęcają do przemocy przeciwko władzy.

Magazyn „New Musical Express” w swojej recenzji „Anarchy In The U.K.” napisał, że to trzeciorzędna imitacja The Who i dlatego chuj im w dupę i liści kupę, przed Wami Sex Pistols
The Sex Pistols - Anarchy In The U.K (official video) - YouTube


Sid Vicious - My Way (Original and Complete Version) - YouTube

1

@Don-Corleone 1 raz ten utwór pamiętam jak w grze Tony Hawk 4 go słyszałem.

konto usunięte

2

@Don-Corleone


Eazy-E - real muthapkuckking g's

3

@Rust_Cohle Snoop Dogg - Who Am I (What's My Name)? - YouTube


Kocham ten utwór :)

konto usunięte

1

@Don-Corleone @Rust_Cohle


Pełen chill, West Coast!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?