La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

6

Wczoraj wyszła mi najlepsza pizza w życiu. Rozciągnąłem ciasto bardzo bardzo cienko, składników dałem z umiarem (ser, pieczarki, szynka, jalapeno), a nie tak żeby była cała przygnieciona, piekarnik rozgrzałem do maksymalnej temperatury 250 stopni, wsunąłem ją na kilka minut i wyszła idealna. Kawałek w ręce sztywniutki, wypieczony, a nie że zwisa i spadają z niego składniki. Mam nadzieję, że teraz już tylko taka będzie wychodzić :D TOP!

konto usunięte

2

@MesQueUnClub_87 Ja tam wolę tradycyjnie gotować wodę. Dodaję trochę soli i wychodzi przepyszny solnik - smak świąt :)))

2

@TheNekro94 Rozumiem, że kompot z ziemniaków i herbata to szczyt kulinarnych możliwości? :D

konto usunięte

3

@MesQueUnClub_87 Kompot tylko z mrożonych truskawek z Biedry - nie potrafię obierać ziemniaków o czym świadczą moje wszystkie 7 palców.

konto usunięte

1

@TheNekro94 Solnik, hmm, klasyka.

0

@MesQueUnClub_87 Idealna temperatura dla pizzy do 400-500 stopni C. Wiadomo, że z piekarnika tyle nie wyciągniesz, ale trzeba ustawiać max temperaturę i na kilka minutek. Wtedy zawsze wyjdzie bajkowa.
Dodatki to już Twoja własna inwencja.

2

@MesQueUnClub_87 Polecam byczku zainwestować w kamień do pizzy, najlepiej jak kilka pizz jedna po drugiej pieczesz wtedy wychodzi ekonomicznie bo trzeba go nagrzać osobno jeszcze wcześniej, ale idealnie przypieczony spód rekompensuje wszystko ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?