La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

2

Ja mam tylko dwa małe życzonka.
1) niech Koeman już stad spier…
2) kolejny trener,który tu przyjdzie mam nadzieje,ze rozgoni towarzystwo i już więcej nie zobaczymy Pique,Busquetsa,Alby i Roberto. Jestem już zmęczony oglądaniem ich w koszulce Barcelony. Niech gra ktoś inny,nawet słabszy,młodszy,ale ktoś inny. Niech tworzy się na nowo drużyna a starszyznę pożegnać. Bo już na to patrzeć się Nie da. Nie ważne w jakiej są formie,niech idą grać gdzieś indziej. Niech na nowo tworzy się drużyna z nowymi piłkarzami i nowym trenerem a nie będziemy co sezon oglądać taką padlinę. Nie ważne jakimi zawodnikami są,jak wiele znaczą i znaczyli dla Barcelony w przeszłości,ale niech już dadzą grać komuś innemu. Xavi,Andres czy Puyol wiedzieli kiedy odejść…
Już pomijam oczywistą oczywistość bo sprzedaż takich ananasów jak Cou,Umtiti,Brait,Lenglet itd to konieczność.

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?