- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
1
Tej sytuacji w której jesteśmy w obecnym sezonie jest winą Laporty, braku pomysłu (czasami mam wrażenie ze on śni że jest znowu prezydentem, bez planu, prowizorka).
Mówi, że Koeman nie jest jego wyborem.
Wchodzi w dyskusję Nim i z jednej i drugiej strony lecą gorzkie słowa.
Zamiast go wywalić po sezonie i znaleźć swojego kandydata to go zostawia i obrzuca gównem, potem jak przegrywamy nagle go wspiera. Publicznie mówi, że go wspiera itp... Ma nadzieję, ze Holender nagle ogarne, FCB wyjdzie z grupy LM i zakwalifikuje się do przyszłorocznej LM i potem go wywali. Bo wie, ze nie ma kandydata ciekawego.
Nagle jak widzi, że jest dno to go zwalnia.
Wgl nie ma pomysłu ani kandydata, a wybrał Xaviego poprzez presje zarządu i że nie miał ciekawej opcji.
Uważam, że Koeman zrobił słusznie biorąc całą odprawę.
-dołożył swoje 6M na początku kariery trenera w FCB,
-jako pierwszy obniżył swoje wynagrodzenie,
-może nie byl/nie jest wybitnym trenerem ale został potraktowany jak śmieć poprzez prezesa (który raz go wspiera a raz nie) i kibiców.
Ja mam wrażenie, że on grał o zwolnienie po tych słowach Laporty na początku sezonu. To był decydujący moment robiący kwas w drużynie. Czekał, aż go Nasz prezes zwolni żeby odzyskał te 6M które dopłacił.
Po sezonie Holender powinien być zwolniony, tu był decydujący moment, przez który mamy taka sytuację.
1
@VamosGirl Laporta czekal po prostu az Koeman pokaze ze jest naprawde slaby i bedzie mogl go spokojnie zwolnic. Holender ciagle gadal ze nie ma zaufania i braki kadrowe. To go Laporta poparl poczekal az wroca zawodnicy i wtedy oceni jego gre. Cou, Fati, Aguero wrocili a gra wygladala tak samo albo i gorzej.