La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1137 Culés

16

**uj nie kibice.
Zespół w kryzysie, nie ma gwiazd, to już się nie kibicuje?
Żałosne.
Teraz tym bardziej powinni się pojawiać, żeby być z zespołem. Starsi nawet chcą dopłacać ze swoich emerytur, by ratować klub, a inni nawet na stadion nie przyjdą, bo "nie ma po co". Ciekawe czy w takim Liverpoolu też były puste trybuny, kiedy im nie szło.

0

@norbi77 Chłopie nie porównuj kibiców w Anglii do Hiszpanów, szczególnie w mieście turystycznym. Tam kibicuje głośniej kilkaset osób, reszta tylko patrzy i „oh albo ah”. Turyści przyjeżdżali oglądać nie tylko gwiazdy, ale tez sam styl gry. Teraz nie ma niczego:)

1

@norbi77 Dobrze powiedziane, ale po ostatnich latach widać, że socios zawodzą w kluczowych momentach również.

0

@fanoflakers No sorry...jakbym przyjechał do Barcelony, nawet jako turysta i był kibicem Barcy, to nieważna lokata i gra, a na mecz i tak bym poszedł.

konto usunięte

0

@norbi77 śmieszne. Kibice powinni ratować klub, bo ziomek Bartomeu ze swoją świtą go zrujnował. Po co są te gwarancje, zabezpieczenia jak się ich nie wykorzystuje? W Hiszpanii obecnie przechodzą kryzys związany z bardzo wysokim poziomem bezrobocia, ale oczywiście trzeba iść kibicować milionerom, którym nie chce się nawet za bardzo spocić. Piłka poszła w złą stronę, kibice np. w takiej Hiszpanii to zauważyli i są już widoczne tego efekty. Nie ma co kompletnie porównywać Anglii, bo oni obecnie przechodzą jeden z najlepszych okresów w piłce, plus ich liga i ogólnie całe zaplecze jest zdecydowanie bardziej atrakcyjne, aniżeli flaki z olejem w wykonaniu Barcelony, czy też ligi hiszpańskiej. Na mecze powinno się chodzić dla rozrywki, którą za te siano, które piłkarze zarabiają, powinni kibicom po prostu dawać. Na stypę chodzi się jak ktoś odejdzie z tego świata, a nie tak o bo trzeba "wspierać".

1

@norbi77 Byłem kilka razy, widziałem na własne oczy, pamietam mecz LM, było wtedy ok90 tysięcy ludzi, to przyjezdni na samej gorze z Niemiec zagłuszyli wszystkich, a było ich góra 3 tysiące hehe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?