La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1918 Culés

39




Co za CYRK XDDDDD

6

@FC1899Barca Ludzie lubią być dymani.

konto usunięte

33

@FC1899Barca i jeszcze ten szczyt klimatyczny, na który pewnie wszyscy przylecieli prywatnymi samolotami. Jeb.ni hipokryci

0

@Barca1992 A co mieli płynąć wpław lub iść pieszo?

3

@fcbarcafan19 Nie No lepiej lecieć prywatnymi samolotami żeby przypadkiem nie podróżować z plebsem

0

@FC1899Barca co za sprzedajne małpy.

0

@MysticCat Jest coś takiego jak państwowe samoloty dla VIP-ÓW, więc nie wiem czemu mówisz o prywatnych. Poza tym jeśli jest się politykiem to zawsze jest ryzyko w zwykłym samolocie. Wiem że elity rządzące nie są sprawiedliwe i dobroduszne ale nie ma co się czepiać wszystkiego.

0

@fcbarcafan19 Nie No jest się o co przyczepiać, elity rządzące nie czuja się bezpiecznie tylko z jednego powodu, decyzji jakie podejmują. I to jest idealny przykład politycy zjeżdżają na szczyt w którym dyskutują nad ograniczeniami dla zwykłych ludzi i musza na nie lecieć prywatnym samolotem bo w normalnym czarterze nie czuja się bezpiecznie.

Biden tez musi jechać na szczyt w kolumnie kilkudziesięciu samochodów(pomijam już kwestie ze jego kraj jest głównym trucicielem ziemi) a na koniec pykna sobie zdjęcie i uznamy ze problem jest załatwiony a ziemia zbawiona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?