La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

3

Ja widzę poprawę w grze. Przede wszytkim piłkarze grają swoje. Nie są spętani często chorymi pomysłami Koemana.Obrona wysoko i presing, podłączający się boczni obrońcy. A, że brakuje im umiejętności i automatyzmów to już inna sprawa, której nie da się naprawić z dnia na dzień.

0

@FajfusLodowy Wchodzenie dwóch z trzech pomocników w linie ataku i zostawianie na środku samego Busiego to dobra taktyka według Ciebie?

0

@Nieznajomy Nie widzę tego w ten sposób. Pomocnicy podchodzą do presingu i czasem wychodzą za wysoko. Brakuje chyba utrzymania się dłużej przy piłce na połowie dynamo i poszukania wolnych przestrzani rozciągając grę na strony.

0

@FajfusLodowy Presing swoją drogą, ale oni wchodzą do przodu przy ataku pozycyjnym, przez co rozgyrwa Lenglet bo nikt inny nie zostaje z tyłu. Wygląda na to, że w drugiej połowie to się troche zmieniło bo nico zostaje troche niżej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?