La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

0

Co jeśli przyjście nowego trenera (XAVI) nic nie da i dalej bd przegrywać i grać piach ?


2

@VamosGirl to samo ... za jakiś czas zrówna go la bamba z błotem. Nie wiesz jak to działa ? :)

5

@VamosGirl Spektakularnych wyników nie ma co oczekiwać, ale liczymy na to, że ta drużyna uwierzy w siebie i będzie wychodzić na boisko z pełnym zaangażowaniem. Ważna jest również atmosfera w szatni i myślę, że z Generałem będzie im się dobrze pracować.

0

@MesQueUnClub_87 no ba - amigosi ... tutaj tego tez nie lubią ;)

1

@sokot Możesz rozwinąć ostatnie zdanie? Chodzi Ci o to, że jest nowy trener, a oni kiepsko grają? już pomijając fakt, że on dopiero co zaczął z nimi pracować i w takim krótki czasie to nawet David Coperfield by nie zmienił nastawienia drużyny to przecież Ci zawodnicy wiedzą, że to jest trener tylko na chwilę i tak naprawdę cały czas czekają na rozwój wydarzeń. Wkrótce przyjdzie ktoś inny i będą musieli się zaraz przystosować do jeszcze innej wizji. Nawet jak Xavi dołączy to obstawiam, że przez pierwsze kilka kolejek poprawa będzie tylko minimalna i zanim zmieni nastawienie szatni zauważalnie to upłynie jeszcze sporo wody.

0

@MesQueUnClub_87 eeee. ale żeś sie rozpisał. Rozmawiamy o Xavim przecież - jeszcze go nie ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?