- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 815 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 815 Culés
3
Niech D10S wraca jak najszybciej, bo idzie wojna, tak wojna, w mordę różowego miśka. Będzie wojna???
Dwóch "wybitnych" przywódców straszy wojną.
Kaczyński uważa, że za aferą mailową (pierdoły wypisywane przez nadwornego idiotę Dworczyka und Morawieckiego) stoi Putin, który dąży do wojny z Polską.
Łukaszenka straszy Białorusinów polskimi (z niemieckiego demobilu) czołgami Leopard stojącymi na granicy. A co na to propaganda w reżimowej białoruskiej TV??? A no to, że z owej reżimowej TV można się dowiedzieć, że w Polsce jest bieda, że nie ma wody i Polacy muszą po kilku się myć w wannie z brudną wodą. Łukaszenka zapowiada mobilizację wojska, strasząc najazdem Polski, która chce zagarnąć ziemię białoruską.
Putin tylko się szyderczo (a może z politowaniem???) uśmiecha.
Kaczyński chce niemal podwoić polską armię i wydać miliardy na nowe czołgi, samoloty, uzbrojenie. Resztę suweren musi wymodlić. Mobilizacja w kościołach może zapobiec wojnie.
Będzie wojna, jak twierdzi Łukaszenka i Kaczyński?
PS - Panie naczelniku Kaczyński, gdyby Putin chciał wojny z Polską, to nie użyłby do tego jakiegoś tam śmiesznego Dworczyka wypisującego idiotyzmy/farmazony tylko rakiety hipersoniczne.
Na wchodzie Rosja i Białoruś- wróg, na południu Czesi- wróg, na zachodzie Niemcy- wróg najgorszy (Tusk w TVP:„für Deutschland”), na szczęście na północy wody Bałtyku, choć i tam Pawłowicz zapowiedziała wojnę ze Szwecją za potop.
Jak żyć??? :)
Historia pamięta idiotów, którzy najpierw straszyli, a później wywołali wojnę jakiej świat nie pamiętał.
Idioci są nie tylko śmieszni, ale bardzo niebezpieczni. Tak więc D10S - wracaj, żebym Cię jeszcze raz mógł zobaczyć w akcji... bowiem trza iść na front!!! :)
Hicior na czasie z moich lat młodości!!!
FARBEN LEHRE -Na Bliskim Wschodzie Wszystko w Porządku- - YouTube
0
@Don-Corleone Spokojnie Donie nie będzie nic
1
@Don-Corleone Wokół granicy z Ukrainą Putin gromadzi około stu tysięczną armię ,Krym zdobył praktycznie w białych rękawiczkach . Bez rakiet hipersonicznych może próbować wsiąść sobię coś jak swoje .Gdzie są te piękne demokratyczne kraje , udają że nie widzą ?My też to znamy z historii . Niemcy ciągną mu rurkę dla własnych korzyści nie pytając się Ukraińców o demokrację, gdzie dla nich jest to praktycznie ostatni kontakt z państwami zachodnimi.
0
@Don-Corleone czy zostałeś wezwany do wojska?
2
@CLionelMessi Byłem w kamaszach, w razie wojny to zapewne człek tyrałby za sanitariusza, bo do czołgu się nie nadaje, ponieważ nie dość, że trza przez lufę wchodzić, to na dodatek trza się z pociskiem mijać :) @urbipl Panowie??? Tylko spokój może nas uratować, ja płodzę pół żartem /pół serio. Czimta się :)